Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért van az, hogy egy bizonyo...

Miért van az, hogy egy bizonyos helyen Londonban megállnak az emberek a zebra közepén szétárt lábakkal és meg állítják az autókat?

Figyelt kérdés
Videon láttam ilyeneket
2014. szept. 30. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
en meg soha nem lattam ilyet, ez nem egy altalanos viselkedesforma.
2014. szept. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Itt élek már egy ideje, de ilyet még nem láttam. Nem valami flashmob akciót láttál? Az szokott lenni.
2014. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a beatles egyik lemezborítója miatt csinálják
2014. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy sejtem , hogy a beatles miatt csinálják. Köszönöm
2014. szept. 30. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az Abbey road-ra gondolsz, kérdező?
2014. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyha arra gondolok, akkor az mi? Amúgy nem tudom ez csak egy video volt.
2014. szept. 30. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
A Beatles-nek volt egy lemezborítója, amin négyen egy zebrán sétálnak át az Abbey Road-on, a studiójuk előtt. Azóta Beatles rajongók, meg úgy általában a turisták elzarándokolnak oda, és megpróbálják magukat lekapni ugyanabban a pózban, több vagy kevesebb sikerrel. Vannak akik meglátták ebben az üzleti lehetőséget, és ott állnak egész nap, hogy jó pénzért, profi géppel lefotózzák az embereket és közben próbálják megállítani az autóforgalmat, az autósokat ez azonban nem nagyon szokta érdekelni és sűrű dudálások közepette áthajtanak.
2014. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :) Nekem sem tetszene, hogyha vezetnék.
2014. okt. 1. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!