Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a jelentősége annak a...

Mi a jelentősége annak a BLM-esek, liberálisok szerint, ha kimondjuk George Floyd és társai nevét?

Figyelt kérdés
Folyton ezt írják molinókra, pólókra, híres fekete sportolók akár, hogy say his name George Floyd stb. A US Open győztes is mindig más - természetesen csak fekete - áldozat nevét íratta a maszkjára. Ez mennyiben segít a problémán? Elég primitív dolognak tűnik. És nem hinném, hogy az embereket ez érdekelné, bűnözők nevének kántálása vagy nem túl esztétikus képének nézegetése.

2020. szept. 18. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez csak egy szlogen lett mára szerintem. Eleinte én is követtem az eseményeket, de amit most csinálnak, az már egy politikai hisztéria.
2020. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
65%
Humanizálni akarják a dehumanizáltságtól közönyössé vált embereket.
2020. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
19%
*a dehumanizált eseteket akarják humanizálni, úgy értem.
2020. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez az egész BLM egy hányingerkeltő hiszti.
2020. szept. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ennyiszer? Ez már valami kultusz. Még tetoválások is vannak. Miközben ez a normális embereket nem érdekli. Ezek nem ártatlanok voltak, jelentéktelen ügyek, George Floyd konkrétan bűnöző volt.
2020. szept. 18. 10:37
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez olyan rasszista, primitív dolog. Hogy feketék nevét kell magunkra tetoválnunk, kell mondanunk. Túlzott fontosságot tulajdonítanak nekik. Pedig bűnözők, és Floyd már ránézésre is baromi ronda.
2020. szept. 18. 10:42
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes,múltkor egy fekete csóka ölt meg egy öt éves kisgyereket.

Vajon mit szóltak volna hozzá,hogy ha mi meg kitaláljuk a White Lives Matterrt?


De a vicc az,hogy ha valaki a Black Lives Matter helyett azt mondja,hogy All Lives Matter,akkor meg megy a hárborgás.

2020. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Most gondolj bele, ha éppen nem akkor hal meg a rendőr kezei közt mi lenne ma Georgeal. Sitten ülne hamisított okíratokkal való visszaélésért és dílerkedésért. Egy ilyen embert szentesítenek Kappa
2020. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
50%

én az egész BLM-ben azt nem értem miért mindig bűnözőket akarnak mártír szintre emelni

George Floydról a halála utána 24 órával kiderült, mikor kiadták a rendőrségi jegyzőkönyvet, hogy a 90-es évek óta többször ült börtönben kábítószer birtoklásáért és egy betörésért mikor is mások otthonába tört be és az otthon levőket rabolta ki fegyverrel, szerintem egy ilyen féreg megérdemli a halált

ugyanez volt Jacob Blake-nél is, akit eredetileg azért akarta letartóztatni mert elfogatási parancs volt rá szexuális zaklatás miatt, de ahelyett hogy megadta volna magát a kocsijához ment és a rendőr azért lőtt rá mert azt hiszi fegyvert akar elővenni

a harmadik ""áldozat"" az a fekete nővér, az valóban áldozat volt de nem a rendőröké, mivel a pasija díler volt aztán mikor jöttek házkutatásra a srác rálőtt a rendőrökre a csaj pedig a választűzben halt meg mikor egy golyó eltalálta

nagyon érdekes hogy mikor Írországban egy srácot megkéseltek és videóra vették afrikai srácok mert nem adott nekik pénzt buszjegyre, arról nagyban ment a suskussolás

nincsen nekem jó érzésem ezekkel kapcsolatban, de nem azért amit sok buta ember mond hogy "jaj el leszünk nyomva a saját országunkban/kontinensünkön", épp ellenkezőleg, egyszer elegük lesz az embereknek meglincselik az összes feketét meg szírt meg pakisztánit, lásd Kelet és Észak-Kelet Európában már így is ez megy, Finnországban, Oroszországban, Lengyelországban összeverik az arcoskodó cigányokat/feketéket

Amerikában sem olyan rózsás a helyzetük a feketéknek mint azt hiszik, a társadalom 13%át teszik ki míg a fehérek a fehér spanyolajkuakkal együtt 70%-ot, aztán még ott vannak a Dél-Amerikában élő mexikóiak akikről köztudott, hogy nyíltan utálják a feketéket, aztán ott van az ázsiai kisebbség akikről szintén köztudott hogy ki nem állhatják a feketéket csak ők ezt nem nyíltan mondják ki

tehát ha egyszer elszakad a cérna vagy itt vagy Amerikában, nem a feketék vagy a migránsok lesznek akik győztesként kikerülnek (nálunk pláne nem mert a média hiszti felfújása ellenére jelenleg Európa kevesebb mint 5% migráns vagy fekete)

2020. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
50%

az lemaradt hogy Floyd kábítószer árulásáért is ült börtönben illetve az egész azzal kezdődött hogy hamís bankjeggyel fizetett azért hívták ki a rendőröket

másfelől volt orvos aki rámutatott, hogy Floydot nem a rendőr ölte meg, mert ha Floyd ki tudta mondani, hogy "nem kapok levegőt" akkor az egy paradox mert ha valaki nem kap levegőt nem tud ilyen összetett megformált mondatott kimondani, pláne fél arccal a betonon

a másik hogy én néha elgondolkozok azon, főleg Amerikában, hogy nem lehet hogy az egész arra megy ki valójában hogy a többség ellene fordítsák a feketéket azok meg egyszer elborult aggyal leverje őket mint vak a poharat? a liberálisok is ott megérik a pénzüket, ott volt például a 80-as évek végén, 90-es években a tüntetések, hogy a feketék ugyanazokat a kórházi ellátásokat kapják mint a fehérek - aztán az eredmény az volt hogy mivel így mehettek abortuszra a fekete nők egy évtized alatt 3 százalékkal csökkent a feketék aránya Amerikában és sokakban felmerült a kérdés hogy nem-e lehet hogy végig ez volt a valódi szándékuk: csökkenteni a fekete népszaporulatot Amerikában

2020. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!