Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztráliában úgy látszik már...

Ausztráliában úgy látszik már haladnak az egyik kérdezőnk által is javasolt "maszkőrség" bevezetésével. Az egész dolgot azért művelték a nővel mivel nem viselt maszkot. Ti is szeretnétek ilyen bánásmódot a maszkot viselni nem hajlandóak ellen?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 24. 10:35
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

9

Jól van kedves kilenceske, szerinted semmi gond azzal hogy az utcán az emberrel úgy bánhatnak a rendőrök mint valami kutyával csak mert nyílt utcán nem volt rajtad az az átkozott rongy a pofádon, nekem viszont annyira ez nem jön be, de hát ezek csak ízlések pofonok.

2020. szept. 24. 11:03
 12/37 anonim ***** válasza:
62%
Lehet menni Afrikába, ott majd nem mész ki az utcára és irkálsz kamu kérdéseket egy olyan esetről, amiről semmit nem tudsz. Mint amikor jött a rendőri brutalitás szövegelés a nagykörúti biciklis igazoltatásáról. Nem az igazoltatás végéről kell videót nézni, hanem az egész eseményről. Az önvédelem is gyilkosságnak tűnik ha a videót csak a támadás utántól veszik.
2020. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

12

[link]


Nem tudom hogy mennyire vagy művelt de azért próbáld már meg elolvasni ezt a nyomorult cikket. Tisztán leírjak hogy a rendőr azért kezdte el ahogy a cikkben is szerepel fojtogatni az illetőt mivel az nem volt hajlandó a maszkot felvenni nyílt utcán.

2020. szept. 24. 11:14
 14/37 anonim ***** válasza:
50%

Hát nálad műveltebb vagyok, mivel tudom, hogy a dailymail egy szennylap, mint a blikk. De gondolom az UFO-kban meg a szellemekben is hiszel, hiszen azokról is ír meg közöl videókat az újság.


[link]


[link]

2020. szept. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Azonosítatlan repülő objektumot bizonyítottan láttak már. Más kérdés hogy az UFO nem biztos hogy idegen űrhajót jelent. Ennyit a nagy műveltségedről. A másik videóban pedig egy magánszemély személyes véleményét, tapasztalatait osztják meg.
2020. szept. 24. 11:25
 16/37 anonim ***** válasza:
17%
Értem, a magánszemély személyes véleménye az személyes vélemény, de az általad linkelt cikkben az, hogy a konfliktus egyik résztvevője mit állít az egyértelmű tény. Semmi konkrétum nincs a cikkben, csak hogy a hölgy azt kiabálta fojtogatnak, és a videón is látható, hogy a rendőr a hölgy nyaka KÖRÉ helyezte a kezét, ha már annyira jó vagy angolból.
2020. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen rendőröket le kéne csukni életük végéig.
2020. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Jól van kisöcsi higgy azt amit akarsz, majd ha egyszer tégedet is megrángatnak vagy akármit csinálnak veled csak mert nem viseltél maszkot a NYÍLT UTCÁN majd esetleg megjön az eszecskéd.


Gondolom neked azzal sincs gond hogy kamerával felszerelt drónokkal tartassák be a járványügyi előírásokat, ez aztán tuti nem sért személyiségi jogokat.


[link]


Bár tök fölöslegesen csevegek veled. Úgyis tudom hogy te a legutolsó kis hitvány szabadságodat is feladnád csakhogy el ne kapd a halálos szentkorona vírust.

2020. szept. 24. 11:44
 19/37 anonim ***** válasza:
28%
Igen, egy random ember magánakciója, amire senki nem mondta, hogy nem sért személyiségi jogokat. Megsúgom neked, vannak gyilkosok is a világon, akik nem lettek megvádolva gyilkossággal, tehát igen, egyértelműen támogatom a gyilkosokat.
2020. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Molyember ***** válasza:
39%

Ha minden úgy igaz, ahogy olvashattuk, akkor ki kéne tüntetni a rendőrt a szakszerű és higgadt viselkedéséért. Én lehet, hogy egy párszor a betonhoz csapkodtam volna azt az okos kis fejét a vírustagadónak.

Ha az a szabály, hogy fel kell venni a maszkot, akkor fel kell venni. Senkit se érdekel, hogy mit olvasott valaki a neten, hogyan vált pár hónap alatt képzett virológussá, vagy hogy a saját "logikáját" követve mit talál észszerűnek és mit nem. A piros lámpa sem azt jelenti, hogy átmehetsz, ha jónak látod, és a stop tábla sem csak egy javaslat. A neten leírhatod a véleményed, akár csoportot is szervezhetsz, ha ennyire zavar, de akkor is fel kell venned. A normális emberek megértik ezt, a többieket meg majd rendőrök rábeszélik.

Tehát a kérdésedre a válasz: igen, szeretném, hogy így lépjenek fel a rendőrök a maszkot nem viselőkkel szemben, és ha véletlenül elcsattanna egy-két szájas, és biztosan nem látnék semmit.

A szabadságodnak ott van vége, ahol az enyém kezdődik: lehetsz maszk nélkül. Otthon.

2020. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!