Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztráliában úgy látszik már...

Ausztráliában úgy látszik már haladnak az egyik kérdezőnk által is javasolt "maszkőrség" bevezetésével. Az egész dolgot azért művelték a nővel mivel nem viselt maszkot. Ti is szeretnétek ilyen bánásmódot a maszkot viselni nem hajlandóak ellen?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 24. 10:35
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:

Egy félresikerült őrizetbe vételt láthatunk a videón.

Ha a nő ittasan vezet és nem hagyja abba ugyanígy járt volna.

2020. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Molyember ***** válasza:
54%

Kérdező, pont az a baj, hogy ez a mi érdekünkben van, mégsem tudják az emberek betartani. Muszáj ilyen fellépést tanúsítani velük szemben, mert egy félhülye oldal konteós baromságát simán elhiszik, az orvosokról meg azt gondolják, hogy valami háttérhatalmat szolgálnak ki. Van az a szintje a hülyeségnek, ahol már csak az erőszak számít, mondom ezt úgy, hogy a rendőri erőszakot szerintem én még nálad is jobban utálom. Leírom újra: a maszk nem téged véd, hanem engem. Az enyém meg téged. Ezért fontos, hogy minden agyhalott szabadságharcost földhöz csapkodjon a rendőr, mert ha nem hord maszkot, akkor nem magát veszélyezteti, hanem engem.

Ennél szebben már nem tudom leírni.

2020. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

33


Na látod, nekem már akkor is borsózik a hátam ha egy ember műveli ezt a "én tudom neked mi a jó, te hülye vagy" mentalitást nemhogy ha egy kormány. Az ilyenfajta bánásmód mögött általában mindig valami rossz akarat rejlik, tapasztalatból mondom. Az a helyzet hogy ezzel a bizalommal ám a "jóakarók" rohadtul visszatudnak élni (lásd a 9/11 bushék után rögtön egy olyan törvénycsomagot hoztak meg amivel akadálytalanul lehallgattatták az embereket terrorista vadászatra hivatkozva (Patriot act), vagy akár amikor hitler elfogadtatta a felhatalmazási törvényt arra hivatkozva hogy a kommunisták hatalomátvételre készülnek). A különbség köztem és te között annyi hogy míg te elhiszed hogy a hatalommal rendelkező figurák feltétlen a mi jólétünkért, biztonságunkért küzdenek, addig én azt vallom hogy a hatalmon lévőknek valószínűleg fontosabb a saját hatalmuk jólétük mint a tiéd és nem örvendezek amikor ilyeneket olvasok hogy New Yorkban most már kamerás drónokkal fogják figyelni az embereket (persze csak a covidra hivatkozva), meg hogy búcsút mondhatunk a szabad utazásnak.

2020. szept. 24. 13:50
 34/37 Molyember ***** válasza:
69%

Azzal tisztában vagy, hogy ha mindenki felvenné azt a rohadt maszkot, akkor nem kéne büntetési tételeket kitalálni rá, nem kéne a rendőröknek élni a hatalmukkal, és rohadtul nem kéne drónokkal figyelni az utcákat? Csak ennyi: felvenni azt a rühes maszkot. Ti csináljátok ezt az egész balhét, ti teremtitek meg ezt az elképesztő helyzetet. Tudod, mit? Én se örülök a drónoknak, de erről nem a kormányok tehetnek, hanem a maszkellenes szabadságharcosok.

Én nem tudom, hogy neked mi a jó, és nem is érdekel. Hazudhat a kormány, a világ összes kormánya a járvány tekintetében? Persze. De lehet, hogy igazuk van, és tényleg baj van, és tényleg nincs semmi más eszközünk a védekezésre, mint az, hogy minden hisztigép fejére ráerőszakoljuk a maszkot. Engem nem érdekel, hogy neked mi a jó, engem az érdekel, hogy nekem mi a jó. És ha ezzel elkerülhetem, hogy idő előtt temessem el a szeretteimet, vagy hogy akár én kerüljek lélegeztetőgépre, akkor nekem jó, ha a rendőrök így lépnek fel azokkal szemben, akik beleszarnak az egészbe.

2020. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

27-es vagyok, és akkor most összefoglalom, hogy mi is a probléma.


Leszögezném ismételten, hogy nekem alapvetően, nem az ésszerű keretek történő maszkviseléssel van problémám. Azt a tíz percet, amit a boltban, és tömegközlekedési eszközökön töltesz simán ki lehet bírni. SŐT én kötelezővé tenném influenza szezonkor is, ugyanis én személy szerint az influenzát sem vagyok hajlandó elkapni, csak azért mert valami degenerált rámköhög. Már ott kezdődik a baj, hogy ez senkit sem érdekel, mert az nem Covid, és nincs hírértéke, nem lehet vele ijesztgetni.


A probléma a kormány egyre agyamentebb korlátozásaival van.


Külföldre nem mehetsz, de a Balatonon csoportosulj nyugodtan.

Tizenegyig bulizhatsz nyugodtan, de 23:01-kor már nem lehet, mert akkor mindenki összefertőz mindenkit.


A propagandával félrevezetik az embereket (sajnos a legtöbb ember azon a szinten van, hogy el is hiszi). Konkrétan bűnbakot csinált azokból akik külföldön nyaraltak, mert hogy Magyarországnál biztonságosabb hely nincs.

Igen ám, de vajon miért is volt ilyen alacsony a fertőzöttek száma?? Talán mert szeptemberig lókukit sem teszteltek??


Hoztam neked pár hivatalos adatot. Tesztelések száma 1 millió főre levetítve (tehát arányosan)


Magyarország: 68096


Ez a szám Bulgáriában 72461

Szerbiában 125140!!!!

Ausztria: 167191!!

de még az Afrika s*gglyukának tartott Dzsibutiban is 75828!


Így azért nem nehéz covid-tisztának maradni. Persze ez a médiában úgy csapódott le, hogy mi k*rva jól csinálunk mindent, a nyugat, meg haldoklik. Ilyen mértékű tesztelés mellett itthon is lenne 40-50 ezer fertőzött...


A kérdés az, hogy ezt hová lehet még fokozni? Lassan tényleg otthon is maszkot kéne hordani? Szex közben már ajánlja az operatív törzs :)

2020. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Molyember ***** válasza:
48%
"a te feltételezett COVID-19 nevű vírusod" Mindent értek. Sajnálom, hogy raboltam az idődet, sajnos nincs lehetőséged megérteni a helyzetet. Azért próbáld meg felvenni a maszkot, nehogy a következő ilyen videó rólad készüljön.
2020. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kerdezo en itt elek 34 eve es allitom neked hogy minimalis az az ember akit megfognak a rendorok mert nem viseli a maszkot. ui. kepzeld mi itt egesz egyszeruen betartjuk a szabalyokat. aki nem azt meg megbuntetik. egy idoben szokas volt nehany agyatlan letartoztatottnal hogy kopott a rendor vagy a mentos fele. azota szigorubban kezelik ezt a kerdest. nagyon helyesen.
2021. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!