Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz a fehérekkel?

Mi lesz a fehérekkel?

Figyelt kérdés

2060-ra a fehér emberek aránya a Föld népességének kevesebb mint 10%-ára csökkenhet, miközben minden más rassz aránya növekedni fog. Elfogadható ez?


[link]


2010. aug. 8. 16:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
61%
zsidók nem fehérek?
2010. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
42%
A zsidók már egy külön fajtát alkotnak, sajátos fajtajelleggel. Pl.: egy zsidó férfi nem 190 cm magas, kék vagy zöld szemű, magas homlokú, izmos testalkatú, szőke vagy világosbarna hajú, éles arcélű ember lesz.
2010. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
77%
"eláshatja magát a fehér ember" már megtörtént -.-
2010. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
60%
...És a föld is fekete, ami betemet...
2010. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
51%
Jöttök itt ezzel a szöveggel, hogy mi, európai fehér emberek vagyunk a kultúra fellegvára. Egyrészt nézőpont kérdése, egy afrikainak nem lesz a te kultúrád nagyobb és fejlettebb, egyszerűen csak más. Sőt, lehet, hogy bizonyos szempontból nagyobb emberi értékeket képvisel egy nomád körülmények között élő afrikai, mint az agyonkulturálódott európai. Ezen felül szerintem a kulturált embert az is jellemzi, hogy csak attól fél, amitől kell. Ha rámtámad egy fekete, sárga vagy bármilyen más bőrszínű ember (fehér is), attól félek. Ha mellém költözik, dolgozik, adót fizet, köszön, ha találkozunk, és eljön velem sörözni egyet csak úgy egyszerűen, ahogy azt két szomszéd megteheti, akkor egészségére, éljen mellettem, szaporodjon ahogy csak akar, engem egyáltalán nem fog zavarni.
2010. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
51%

"Felharsant a kürtszó

Nincsen már visszaút

Nekünk kell megnyernünk

A faji háborút

Nincs más lehetőség

És nincsen más esély

Ragadd meg a fegyvert

És senkitől se félj"


Archívum - Brutális Támadás

2010. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
81%

Kultúra:


Mutass nagyszerű épületeket amiket a feketét építettek!


Vagy zene: hasonlítsuk össze Wagnert, és a négerek zenéjét.

2010. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
62%
Ismétlem. NEKED ez a kultúra. Ha elviszel egy Wagnert egy afrikai vagy épp amazonas-menti őslakosnak, lehet, hogy hányni fog tőle. Az is lehet, hogy hasra fog esni, de én is hasra tudok esni az afrikai törzsi hagyományokhoz kötődő misztikus hatást keltő dobzenétől, ugyanis mivel ütős hangszereken játszom, nekem például hatalmas inspirációt jelent. Kulturális fejlettséget megállapítani is a fehér ember szüleménye, amellyel önmagát akarta igazolni.
2010. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
62%

"USA-ban,más a helyzet,ott be kellene tiltani a vegyesházasságokat."


Aki ezt írta,az nem normális.Miért kellene betiltani,hogy két EMBER,egy férfi és egy nő,aki szereti egymást összeházasodjon?Mindkettten embrek,és mindketten amerikaiak!Ilyen ha jól emlékszem a náci időben volt...

2010. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
49%
55-ös szereted a nemzeti rockot? Mert csak, hogy tudd a rockzene a blueszenéből fejlődött ki ergo a nemzeti ROCK zene néger gyökerekből táplálkozik :D
2010. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!