Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz a fehérekkel?

Mi lesz a fehérekkel?

Figyelt kérdés

2060-ra a fehér emberek aránya a Föld népességének kevesebb mint 10%-ára csökkenhet, miközben minden más rassz aránya növekedni fog. Elfogadható ez?


[link]


2010. aug. 8. 16:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
52%
a 36-os olimpián a náciknak végig kellett nézni, ahogy egy fekete untermensch legyőzi az árjákat :D
2010. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
2010. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
80%

az Archívum elég messze áll a divatos és bárgyú szövegű nemzeti rocktól... -.-


Mellesleg a metal zene már totálisan eltávolodott a blues-tól... A kereszténység lehet, hogy a judaizmusból ered, de teljesen más az is.

2010. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
78%
Nem gyűlölöm a feketéket, de az emberi rasszok nem állnak az evolúció ugyanazon pontján. A négerek egyik pozitívuma a rendkívüli állóképesség és erős fizikum. Ezzel szemben a kulturális szintjük a fehérekéhez képest primitív.
2010. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
59%
Komolyan kérdezem az itt megszólaló embereket, hogy mi alapján állapítanak meg kulturális fejlettségbeli különbségeket. Idén kezdem a második évemet egyetemen, társadalomtudományokkal foglalkozom, nemzetközi viszonylatban főleg. Egy év ismeretszerzés után is megállapíthatom, hogy a kultúra egy mérhetetlen, rangsorba állíthatatlan valami. Nincs egy objektív mérőszám, adat, nézőpont, amely alapján rangsorolni lehetne.
2010. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
67%
Épületet valóban nem tudok,amit feketék építettek(De csak mert nem értek az építészetheez,aamúgy biztos vagyok benne,hogy taalálnék.)Sárgák:Kínai nagyfal,japán felhőkarcolók,hatalmas Buddha szobrok,Dalai láma palotája,és más gyönyörű távolkeleti paloták.Arabok:Burj Dubai(800 m)Törökök:Rudas fürdő,egri minarett.Indiában is komoly városépítés folyt,már az ókorban,a dravidáknál.Szóval nem csak a fehér keresztényeket kell embernek tekinteni,mondom ezt fehér keresztényként.Amúgy a VB staadionokkal pl.mi a helyzet?
2010. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
22%
Nem a modern építészetre gondoltam, na de mindegy.
2010. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
22%

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:51


Ezek szerint nem csak én vagyok így ezzel... Az Archívum inkább R.A.C.


A zene pedig fegyver.


Ha a néger kezében van a kés, akkor a kés néger találmány, csak a négereknél lehet a kés?

2010. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
67%

A válasz írója 46%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:46


A nemzeti rock soviniszta fiatalok divatzenéje. "Dögöljön meg az összes külföldi, de a Skrewdrivert (angol) és a Landsert (német) szeressük ám!"


Az R.A.C. (ahova az Archívum is tartozik) sokkal komolyabb. Ebben a műfajban nincs szlovák, magyar, vagy angol: itt csak normális, fehér, gój gerinces emlősemberállat van. Itt nem tinglitangli, unalmas szólókból, B-dúrból és F-mólból áll a zene, ez sokkal összetettebb, bonyolultabb.

2010. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az a véleményem, hogy ha a kultúrában nem, de intelligenciában fejlettebb a fehér és az ázsiai rassz is, mint a feketék. Kultúra az tényleg nézőpont kérdése. Én úgy vagyok ezzel, hogy a feketék evolúciónálisan el vannak maradva. Az ott élők anno elindultak Afrikából, útjuk során sok nehézséggel kellett szembenézniük, ehhez alkalmazkodniuk is kellett, így alakult ki a fehér és az ázsiai rassz. Míg a feketéknek nem kellett semmihez sem alkalmazkodniuk, nem kellett megerőltetni az agyukat, hogy mit esznek télen...Tudom, hogy nekik is volt sok gondjuk, de nem olyan ami előre vitte volna a fejlődésüket. Indiában, Kínában 5ezer éve is nagyszerű civilizációk voltak. Afrikában??? Mi volt ott? Semmi!!! Nekem senki ne mondja, hogy nem volt kedvező a környezet, meg nem voltak adottak a lehetőségek, mert igenis ott is volt olyan kedvező éghajlatú hely, ahol maradandó civilizációk lehettek volna! Az ázsiaiaktól nem félek, hogy ellepik a világot, mert azzal az emberiség általános tudása nem fog romlani, de ez nem mondható el a feketékről. Nem az arabokról beszélek! Nézzétek meg Dél-afrikát, az apartheid után az egész ország egy trágya, a felhőkarcolók némelyikének földszintjén még csövelnek is. Most a feketék uralkodnak ott! Nincs rasszizmus, nincs kifogás, egyszerűen képtelenek arra, hogy egy technikai civilizációt nemhogy építsenek, de még fenntartani sem tudnak! És félreértés ne essék, nem gyűlölöm a feketéket, de akkor is ami tény, az tény!
2010. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!