Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hova fajul a vilag? Mi lesz...

Hova fajul a vilag? Mi lesz igy szegeny romakkal?

Figyelt kérdés

Miert van ennyi rasszista??

Azt mar megszoktam, h mi magyarok azok vagyunk, neonacik..

De h a franciak, angolok, svedek, nemetek, olaszok stb utan a kanadaiak is??

Ez mar mindennek a teteje!

Remelem hamarosan olvashatom Covenant es a tobbi baratom velemenyet!

Varom!


2011. nov. 8. 20:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

Én már találkoztam pakisztánival is.

Simán csak kinyitják a szemüket és tapasztalják a nagyTÖBBSÉG jellemét, viselkedését.

2011. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%

na vajon miért utálják a romákat?

nem is tudom...

2011. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Mert mindenki érzi a vesztét. Ezek szaporodnak, mint a nyulak, de úgy viselkednek, mint a sáskák.Mi lesz velük, ha nem lesz aki etesse őket, felfalják egymást.
2011. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
Tévedés, ez NEM rasszizmus. Nem azért utáljuk a romákat, mert romák, hanem azért ahogy élnek és viselkednek. Kiérdemelték az utálatot!
2011. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
majd Covenant, Rejehw, Kolopele és a többi barátunk befogadja őket, mert ők szívükön viselik sorsukat!
2011. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
Persze befogadják, egyszer látnának közelről egyet, aki beszólna nekik, hogy "mit nézze párászt", rögtön elfelejtenék a nagy cigány imádatukat.
2011. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Engem igazság szerint jobban foglalkoztat hogy mi lesz velünk, magyarokkal...Majd ha mi már mind jólétben élünk akkor eltartjuk az élősködőket is. Egyelőre viszont az a helyzet hogy a többség kárára járatjuk iskolába Kolompár Gerzsonkát és ezzel közvetetten fizetjük apuka sörét meg anyuka fodrászát.


(Mielőtt megszólal valami f@sszopó, vicc amit leírtam, csak az a baj hogy annyi benne az igazság hogy már évek óta nem nevet rajta senki.)

2011. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Boykaa ***** válasza:
52%

Sziasztok:)

én is roma vagyok,de nem élünk úgy hogy lopunk meg stb...sztüleimnek tisztességes munkájukvan,én járok suliba... egyépként a "rasszizmussal" véleményem szerint az a baj,hogy minden romát egy kalap alá vesznek..:)

2011. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Boykaa ***** válasza:
33%
bocsi a hibákért...
2011. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

ma 21:15


Szerintem meg az a baj hogy az alatt a bizonyos kalap alatt sokkal több a csaló, munkanélküli és dolgozni nem is akaró, iskolába gyerekét nem járató rabló mint a hozzád hasonló becsületes roma. Ha a romák 10%-a lenne olyan amilyen, a maradék meg rendes, akkor nyilván semmi baj nem lenne, csak a helyzet nem ez.

2011. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!