Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A németek miért nem építenek...

A németek miért nem építenek parkolókat?

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 19:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne építenének?
2020. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Építenek, nem is keveset. Stuttgartban könnyebben leparkolsz a nagyvárosban bárhol, mint egy átlag magyar kisvárosban.
2020. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
hol???
2020. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Frankfurtban,Kölnben hatalmas ,földalatti parkolóházak vannak.

Szó szerint lehajtasz a platz alá,és ott mélygarázsok vannak.

2020. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
38%
Mert a magyarok mennek ki parkolókat építeni :)
2020. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Tele vannak parkoló házakkal. Több emeletesek
2020. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Rengeteg parkoló(ház, mélygarázs van).


Sok helyen a régi bérházak alatt is.


Csak fizetősek és általában többe kerülnek mint Pesten az V. kerületben...

2020. okt. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem egy mai keletű probléma. Egész Európában Staulandként emlegetik, utalva a torlódásokra és a parkolókban uralkodó áldatlan állapotokra.

A kormányzat is tud a dologról, felmérést is készítettek, el is ismerték, hogy több tízezer parkoló hiányzik németországszerte, azt is hogy évente nagyon sok ember leli halálát az emiatt bekövetkező balesetekben, de kb annyira érdekli őket, mint nálunk Orbánt a lepusztult kórházak. Nekik ez dupla érvágás lenne, egyrész pénzbe kerül maga az építés, másrészt jelentős bírságokat tud emiatt beszedni. Maximum abban bízhatunk, hogy Merkel után egy értelmesebb kormány jön, akinek majd az emberélet fontosabb lesz mint a pénz és tesz majd valamit.

De amíg a hungaro és transinfo is úgy cikkezik a történetről, mintha hatalmas szenzációról és nem mindennapos balesetláncról lenne szó, addig ne várjunk érdemi változást.


[link]

2020. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége egyébként, köztük én is, ha kap egy ilyen munkát, már csak köp egyet, hogy Istenem, csak oda ne kéne bemenni, abba a szarfészekbe. És bár semmi vígasztalót nem tudok írni ez ügyben, de tudd nem vagy egyedül. A probléma valószínűleg nem a mi életünkben és főleg nem a Merkel kormányzás alatt fog megoldódni. Másnak sem könnyebb mint neked.
2020. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Annyit egyébként már megtettek, hogy újabban végig küldik a rendőreiket a pályán és aki nagyon veszélyes helyen parkol, azt nem bírságolják, hanem elküldik onnan. Ez persze a probléma nagyarányú szőnyeg alá söprése, de talán még így is többen fogják túlélni. Én egyébként még tegnap éjjel is láttam a hármas leállósávján és lehajtóin békésen alukálókat. Ami érthető is hiszen én is parkolót keresve mentem be egy fizetős hofba, és már ott is csak beszorulni lehetett. A sorompónál állókat akkor engedte be a rendszer, mikor egy másik kijött. Többen visszafordultak, de az utánuk érkezőktől nem lehetett kimenni. Mikor kijutottam, próbáltam leparkolni az iparnegyedben, ott is már egymás hegyén-hátán álltak. Egy a kanyarban álló mellé szorultam be, szerencsére a srác vállalta, hogy tovább megy a következő utcában állt le szabálytalanul belógva a kereszteződésbe én pedig még ott sem tudtam, csak egy másik iparnegyedben 15 óra 16 percben és 10:01 vezidővel. Na most ezért érted a német több százezer forintot szed be alkalmanként. Neki mért lenne érdeke megoldani?
2020. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!