Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Indokolt lenne egy világméretű...

Indokolt lenne egy világméretű tiltakozó mozgalom indítása az iszlám ellen?

Figyelt kérdés

Küzdünk ma már nem is létező nácizmus ellen.

Bélyegezzük a fasisztákat, ilyen-olyan -fóbokat, miközben a keblünkre ölelünk elképesztően intoleráns és gyilkos világszektát...


2020. okt. 26. 12:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem viccelek: a csecseneket pár szélsőséges muszlim kivételével mindenki utálja, a normális muszlimok is. Én Ausztriában élek, van több arab meg afgán ismerősöm is. Mindegyik azt mondta, hogy a csecsenek a legradikálisabbak, és beilleszkedni totál képtelen emberek. Az iszlám állam jó része (főleg a vezetői réteg) is csecsenekből állt.
2020. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

"Én pl. azt nem értem, hogy a liberálisok miért pátyolgatják annyira az iszlamistákat?"


Nem pátyolgatok senkit, csak azt írtam, hogy legyünk következetesek és vagy legyen általános vallásszabadság vagy ne legyen, de az nem megy, hogy van is meg nincs is.


(Megj.: Az iszlamizmus egy politikai irányzat, nem pedig egy vallás, és nem feltétlenül szélsőséges, ahogy jobboldalból is van mérsékelt és szélsőséges irányzat.)

2020. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%

#12


Te lehet hogy nem de liberálisok pátyolgatják őket, és még téged is simán megszabadítanak a fejedtől.

2020. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

"Nos, melegként nekem sincs kedvem muszlimok között élni,"


De ha valaki meg azt mondja neki nincs kedve melegek között élni, gondolom azon felháborodnál.

2020. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"ha valaki meg azt mondja neki nincs kedve melegek között élni, gondolom azon felháborodnál"


Nem háborodnék fel. Azt hiszed valami újdonságot mondtál? Ez napi szinten szembejön. :D A felháborodás olyan kiváltság, amit csak a 0-24-ben twitterezők engedhetnek meg maguknak.

Mindenki küzd azért, hogy a saját élete a lehető legjobb legyen és megteremtse azt a világot, amiről álmodik. Legyen annyi elég, hogy az én álmom nem a tetőről lerepülés, az élve elégetés vagy a korbácsolás és tenni is fogok érte, hogy ne ez legyen a jövőm. Csak azért, mert egyesek nem bírják a melegeket, nem fogom tettetni, hogy örülök a muszlimoknak vagy a vallásuknak. Néhány hülye prekoncepciója az, hogy toleránsak vagyunk mind és ez távolabb sem állhatna a valóságtól.

2020. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha te nem vagy toleráns akkor miért várod mástól hogy az legyen veled? :)
2020. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hol látod, hogy ilyesmit írtam?
2020. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!