Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történik ha veszít Trump?...

Mi történik ha veszít Trump? Már bejelentette a győzelmét és győzelmi beszédet is mondott.

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Semmi, Joe Biden lesz az elnök.
2020. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nagyon elsiette, felesleges baromság volt, a végén mindenki rajta fog röhögni (még a konzervatívok is), ha mégse nyeri meg a választást. Mondom ezt úgy, hogy Trumpnak drukkolok.
2020. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nem kellet volna. Meg számolják a csatatér államokban a levélszavazatokat. Ha egyben fordít Biden, nyert
2020. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Ez hülye.

Amúgy a jelenlegi állás szerint már bukta van neki.

2020. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Fogadóirodák szerint Biden esélyesebb jelenleg....
2020. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Valamiért biztos volt már a választások előtt is abban, hogy ő marad az elnök. Mert ezt közölték vele azok, akik garantálták neki a győzelmet, biztosították afelől, hogy elintézik. Amikor képbe jött a levélszavazás, akkor a korábbi garanciaadók jelezték neki, hogy emiatt problémák lehetnek a fölényes győzelmével. Ezt ő azonnal szóvá is tette nyilvánosan (még a választások előtt), de már úgy interpretálva, hogy az csalásra adhat okot, aminek ő lehet a kárvallottja.
2020. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Annak a népnek én is mondanék. Itt is ez megy. És akkor mindenki megnyugszik (a híveim között).
2020. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Most keltem fel, már megint bohócot csinált magából a kacsa?


Szegény xddddd

2020. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben nem fog lemondani az elnöki posztról és követelni fogja a szavazatok újraszámlálását. Már most csalást kiáltott.
2020. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem Amerika készülhet a legrosszabbakra. Nem tudom elképzelni Trumpról, hogy olyan ember lenne aki beletörődik a vereségbe. És nagyon bosszús lesz azért is, mert már előre bejelentette a győzelmét, de hát így jár az aki meggondolatlanul beszél. 🤷‍♀️

Viszont nem tudom elképzelni, hogy csendben tűri majd a vereséget, de ne legyen igazam.

2020. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!