Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » T. balosok, miért lenne olyan...

T. balosok, miért lenne olyan nagy buli számotokra Biden és társai megválasztása?

Figyelt kérdés

Biden és alelnöke keményen "antirasszisták", BLM-támogatók, támogatják a fosztogatásokat, a többségi emberekkel szembeni cselekményeket, a káoszt, a rendőrség gyengítését, stb. Rendszerszintű rasszizmusról hazudoznak, delirálnak, gonosznak beállítva a többségieket. Ha a tömeg felgyújt egy házat, a tulajdonosokat sitteltetnék le, ha fehérek, a "békés tüntetők" helyett. Biden még szenilis is, és nagyon gáz.

Trump is furcsa ugyan, de ettől még messze van, sokkal inkább hazafi, amerikaipárti. Veje és unokái izraeliták, tehát biztosan nem lehet rasszista, fasiszta, stb. (Felvetődhet, mi a baj vele egyáltalán, hisz a balosok imádják a kisebbségeket és a Közel-Keletet.)



2020. nov. 4. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a kint élő rokonaim most Bidenre szavaztak. Nem balosok.
2020. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
A zombi és a kiscicája pont ugyanonnan kapja az utasításokat, ahonnan az itteni szélsőbaloldal. Nyilván azonos főnök alatt egy csapat lennének.
2020. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Értelmes, tanult ember sosem szavazna Trumpra. :)
2020. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
77%
Köszönjük a tárgyilagos elemzést a kérdésben.
2020. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Imádom, amikor a demokrata párt szimpatizánsai a világ legokosabb, legbölcsebb embereinek hiszik magukat, és mindenki más az hülye, rasszista, szexista, maradi p*raszt vagy éppen xenofób. Kicsit nagy az arc
2020. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Ez jó: "Trump is furcsa ugyan" :)


Gyakorlatilag a közvetlen munkatársai is találgatják, hogy teljesen őrült-e, vagy csak megjátsza magát. A világ legerősebb katonai hatalmát vezető elnök. Nem tudni normális-e :)))


Furcsa ugyan. Ez jó megfogalmazás, sok minden belefér.


Természetesen mindenki abban hisz amiben akar, meg azt az oldalt gyűlöli/támogatja amelyiket akarja. Én egyiket sem.


Talán annyiban jobb Biden, ha ugyan nyer hogy a győzelme megmutatja a populizmus mindenre nem elég.

2020. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
6-os. Mert te a szenilis, már alig alig létező Bidenre jobban rábíznád a világ legerősebb katonai hatalmát?
2020. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg egy saját gondolat, legalább saját hazugság, a neobolsevik kormánypropagandát el tudom olvasni a 888-on is.
2020. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Bár én nem vagyok balos, mivel Biden győzelmének szurkolok, hadd válaszoljak. Szóval Trump egy bohóc. Olyan, mintha nálunk Alekosz lenne a miniszterelnök vagy Berki Krisztián (nem a tornász, hanem a celeb). Az amerikai elnökjelölti folyamat nagyon súlyos defektjeinek egészen szerencsétlen sorozata, hogy Trumpból elnökjelölt lehetett, majd a Demokrata Párt hibáinak segítségével elnök is - gondolok itt Clinton jelölésére, illetve a nagyképűségre, mellyel először becsapták magukat a közvélemény-kutatások torz értelmezésével, majd a második lépésben a biztos győzelem tudatában (amivel az előző lépésben becsapták magukat) elbénázták a kampányt és a mozgósítást.


A történelem idétlen vicce velünk, hogy Trump elnök lehet (mondom, Alekosz szintje). Szerencséjére az amerikai gazdaság még jól is muzsikált, és ezért esélyes volt az újraválasztása. Aztán jött egy egészségügyi válság, egy gazdasági válság. Az USA minden mutatóban brutálisan rosszul áll: esetek száma, halálozások.


Trump februárban még azt mondta, ez az új álhír, meg hogy húsvétra vége lesz. Majd később arról beszélt, hogy ő volt az első, aki ennek a betegségnek a veszélyeiről beszélt. Láttam azt az élő interjút, ahol teljesen komoly arccal elmondta (arra a kérdésre, hogy miért nem tesztelnek többet), hogy sokkal több a teszt, mint Obama alatt volt (csoda, hogy az újságíró nem röhögte el magát). Teljesen komolyan: ez az értelmi színvonala. És bármi szóba kerül, bármilyen társadalmi, gazdasági, külpolitikai kérdés, el tudja mondani, hogy "I did an incredible job, an incredible job." Olyan sokszor hallottam ezt a melldöngetést mindennel kapcsolatban, hogy a fülemben cseng a hangján.


Lehet, hogy Biden egy megroggyant öregember, valószínűleg nem is egy zseni. De végignéztem az első vitájukat (a másodikhoz nem volt türelmem). Egy kicsit enervált, de illedelmes, türelmes idős bácsi "beszélgetett" egy üvöltöző balfácánnal, aki szemmel láthatóan azt se volt képes megérteni, hogy amikor a másiknak a két perce megy, akkor nem kiabálhat bele. A második vitára be is vezették azt a technikai megoldást, hogy akinél épp nincs a szó, annak elhalkították a mikrofonját, mert Trump elnök értelmi képességeit meghaladta az általa is elfogadott vitaszabályok betartása.


Na, hát ezért örülnék, ha Biden győzne.

2020. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9 : Most már nem elnökre szavaznak (ez már csak a kirakat), hanem a pártokra. Nem Trump bohóc, vagy Biden tata a tét, hanem hogy republikánusok, vagy demokraták.

Most már nálunk is egyre inkább ez lesz. Azaz már ez van. Mint a fociban, amiben mindenki választ magának egy focicsapatot és annak drukkol. A meccs után meg jól szétveri egymást az "intellektuális" ultra mag.

2020. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!