Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ha Michelle Obama...

Szerintetek ha Michelle Obama indulna az elnökválasztáson, megválasztanák?

Figyelt kérdés
Emberek százmilliói voltak odáig az Obamákért, de biztos sokan nem akarnak egy nőt megválasztani. De szerintem még ők is úgy gondolnák hogy a mostani jelölteknél bárki jobb.

2020. nov. 6. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Korábban azt mondtam volna, ha nincs jó dumája, karizmája esélytelen. De itt van biden. Trumpnak legalább nagy beszélőkéje van és tud poénokat elsütni
2020. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
szerintem igen
2020. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Obamáné a hisztis-újgazdag elkényeztetett négerfeleség iskolapéldája és ehhez még végtelenül ostoba is, Clintonné hozzá képest egy géniusz. Az igaz hogy hülyékből is lehet elnök bárhol (nem csak Amerikában), de az a nem mindegy hogy a hülyeséget vonzóvá tudja-e valaki varázsolni a választók szemében. Na Obamáné nem ez az utóbbi típus...
2020. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Azért egy afroamerikai nő már sok lenne:D

Biden azért nyert, mert fehér heteroszexuális férfi,családos ember, unokákkal.


Egy színes bőrű nő nem tudott volna nyerni.

2020. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Na várd ki a végét, az új alelnökasszonynak talán még választásokat sem kell nyernie ahhoz hogy elnökké váljon. Dzsó apóka öregebb és betegebb mint bármelyik szovjet pártfőtitkár volt, egy idő után nem lesz egyszerű a betegágyból irányítani az USA-t.

2020. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Biden úgy nyert, hogy egy fekete nőt választott alelnöknek. És tekintve a korát benne van a pakliban, hogy nem húzza ki négy évig. Gyakorlatilag egy fekete nőt választottak meg lehetséges elnöknek. Amúgy Kamala Harris pont egy olyan nő, akit el tudnék képzelni elnöknek.
2020. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

#6

Ha nem az Egyesült Államok elnöki posztjáról lenne szó akkor én is azt mondanám hogy rendben van a lányka, de itt nagy kérdés még hogy elnökként a nehéz döntéseket meg tudná-e majd hozni anélkül hogy remegjen közben a keze. Egy nő is lehet keménykezű de egyben okos politikai vezető, ezt Margaret Thatcher is bebizonyította, csak éppenséggel ő nem a semmiből bukkant elő, mint Harris.

2020. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát úgy látszik, hogy az amerikai szavazók többségének "rendben van a lányka". Te szexista paraszt.
2020. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem a belemagyarázott szexizmus a gond, hanem a tekintély hiánya. Anélkül nehéz lesz, tetszik vagy sem...
2020. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Nagyon népszerű az amerikaiak körében, nem véletlenül. Talán népszerűbb, mint a férje, aki valószínűleg most is simán nyerte volna a választásokat, ha vállalhatott volna több ciklus is.
2020. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!