Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi folyhat valójában Amerikába...

Mi folyhat valójában Amerikában mikor már a nagy hírcsatornák egyszerűen megszakítják a közvetítést mert az elnök részletezni kezdi milyen csalásokat fedeztek fel a választásokon?

Figyelt kérdés

[link]

Ezzel csak a demokratákra terelik a gyanút ha tényleg nem csaltak, viszont akkor miért cenzúrázzák ennyire pánikszerűen Trumpot? A szavazóinak joga van hallani amit mondani akar, ahogy mi sem lőjük le Viktor adásait mikor úgy véljük, hogy éppen hazudozni kezd.


2020. nov. 6. 19:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
60%

"most látványosan semmilyen szinten nincsenek elveitek"


Szerintem pedig nemhogy nem olvastad el a 4. hozzászólást, de még azzal sem vagy tisztában, hogy a szólásszabadsággal való visszaélés tűrése az nem a demokrácia alapja. Trump rápörgött erre a csalás témára és néhány idióta híve már felfegyverkezve járják körbe a szavazóhelyiségeket. De te csak élj a szélsőségek mámorában..

2020. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
54%
Nem gyanús senkinek, hogy Trump hetek óta duruzsolja a hívei fülébe, hogy csalni fognak? Ez az egész már jó előre meg volt tervezve.
2020. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
70%
Trump már csak kapálózik. Most már 100% hogy nem ynert, így úgymond utolsópró bálkozásokként csinálja.
2020. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Mondok egy konkrét példát, mert egyese sötétségébe talán ez így bele világít valamilyen szinten. Orbán Viktor kimegy Brüsszelbe, az RTLklub elkezdi közvetíteni ahogy ott kiáll és elkezd telibehazudozni arról, hogy itt nincs egy fia korrupció jogállamiság faxa és Karácsony Gergely tünteti el a pénzt amúgy is. Erre az RTLklub lelövi a közvetítést és szépen eldadogja nekem a hírolvasó az RTLklub csatornaigazgatójának a véleményét a témáról. Igaza volt az RTLklubnak arról, hogy Viktor netalán hazudozik? Persze, lehet! Igaza van, hogy országos sajtóorgánumként eldöntötte helyettem, hogy meghallgathatom e mit mond Viktor? Hát nem, ez egyenesen botrány! Igaza van abban, hogy neki a véleményét kell felém továbbítania és nem a tényeket, híreket? Nem, ez hallatlan lenne! Majd én meghallgatom Viktort és lesz saját véleményem arról amit mond, naná! És ha ezt meg merné tenni azonnal el is ásta magát. Nincs tovább mint kiegyensúlyozott, hiteles tájékoztatást nyújtó médium, propagandacsatornaként élhetne tovább a világ szemében maximum. Hát itt kezd el nagyon furcsa lenni ami Amerikában hirtelenjében folyik, amikor a média ilyen nyilvánosan pánikol, függetlenségének a látszatát is sutbavágva kibillen a szerepéből ott valami durva folyik a kulisszák mögött.
2020. nov. 6. 21:07
 25/30 anonim ***** válasza:
47%
Ezt mindenki megértette kérdező, csak van még néhány aspektus, amit látványosan nem érintettél és véleményeztél.
2020. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
61%

Hát ez kész... Hagyjuk... Ne haragudj, kérdező, de te tényleg nagyon buta vagy. Felesleges tovább vitatkozni, ha eddig nem értetted meg, ezután sem fogod.

Meghallgathatod, amit mond Trump, csak nem élő adásban. Ugyanis a csatorna dolga eldönteni azt, hogy milyen hazug szövegek, alaptalan vádaskodások mennek le élőben, amik az ő a szólásszabadság, és számtalan más ember rossz hírét is kelthetik. Sőt, ha a csatorna hozzájárul ahhoz, hogy ezek az alaptalan vádaskodások lemenjenek, véleményem szerint nyugodtan felelősségre lehetne vonni őket.


Én szégyellem magam helyetted ellenzékiként, amiatt, amit itt előadsz... Szánalom...

2020. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
39%

Amerikában a médiát nem Trump irányítja, és mivel nyílt uszításba és vádaskodásba fogott mindenféle bizonyíték nélkül, ezért bekussoltatták mielőtt komoly balhé robban ki!


Ha veszít, akkor könnyen meglehet hogy ezek miatt felelősségre fogják vonni!


Pontosan ugyanabba a helyzetbe sodorja magát, amiben jelenleg O1G is van!

Ha veszít, az a fejébe kerülhet!

2020. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
78%
Ott még van szabad sajtó azért. Csodálkozunk, hogy mi megy itthon.. Közben meg embereknek az a fura, ha máshol nem hagyják, hogy megalapozatlan baromságokat mondjon egy politikus élőben. Azért csodálkozol, mert itthon egy csatorna sem merné ezt megtenni, pedig napjában 10x kellene megszakítani az adást olyan vad dolgok hangzanak el a vezér és az Operett törzs szájából.
2020. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
68%
Amerikában is át lehet kapcsolni. A Fox és CNN is végig leadta. Ez mindenhol így megy. Én még nem találtam itthon olyan médiumot, ahol egy helyen szerepelne minden információ az AMERIKAI elnökválasztással kapcsolatba.
2020. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
64%
29: mit hiányolsz itthon az AMERIKAI elnökválasztással kapcsolatbaN?
2020. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!