Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USÁ-ban lényegében csak a...

Az USÁ-ban lényegében csak a Keleti- és a Nyugati-parton élnek "normális emberek"?

Figyelt kérdés

Tehát akik olyanok, mint mi. Nagyjából követik a törvényeket, nem őrülten vallásosak vagy összeesküvés-elmélet hívők, értelmes keretek között vannak a politikai nézeteik stb.


Az USÁ-ban, csak Kalifornia, New York, meg a New England-i államok lakói ilyenek, a többiek pl. az USA közepén élők tehát Alabama, Texas, Arkansas stb. meg fegyverpuffogtató fundamentalista keresztények, akik úgy élnek, mintha a Szolgálólány Meséje valóság lenne?



2020. nov. 7. 19:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Osztom az utolsó válaszoló véleményét. Szerintem a kérdező is egy ilyen ember, aki szerint csak a budapesti momentum szavazó a normális
2020. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Amikor az átlag embernek eszébe jut az USA sztereotípikusan New York, Hollywood stb just eszébe. Viszont amikor elmegy és látja is ezeket a helyeket jókora csalódás fogja érni. Hollywoodban jártam na az is egy vicc. A hírességek csillagai az úton stb a valóságban úgy néz ki hogy össze van szarva, hugyozva és mozdulni nem tudsz a végeláthatatlan csöves sátraktól.
2020. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Barney96 ***** válasza:
75%
Az, hogy jellemzően azokon a területeken élnek olyanok, akiknek hasonló politikai nézetei vannak, nem jelenti azt, hogy akkor ők a normálisak. Egy kicsit ezt a másik szemszögből is nézni a világot+a másikat is meghallgatni, megérteni és elfogadni, ezt erőltetni kéne mindenkinek, mindenkivel szemben, legyen az meleg, színesbőrű, vagy akár ellentétes politikai nézeteket valló.
2020. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%

New York nagyon hasonlít felfogásban Európához, az emberek mentalitása, hozzáállása és képzettsége is hasonló. A déliek mások. A varosok ott is városok. Én dolgoztam köztük vidéken, tehát tényleg a tipikus falusiak között és imádtam őket. Tény, hogy elég egyszerű és tanulatlan emberek, de olyan kedves, vidám, vendégszerető népet kevés helyen találsz. Fantasztikus, összetartó közösségeket építenek, mindig van farmers market, country koncert, templom után közös program, leadják a ruhákat a szegényeknel a környéken, stb. Egyszerűen jó köztük lenni és ha beszélsz velük, akkor megérted, hogy miért republikánusok. Nem érdekli őket sem a mexikói bevánorló, vagy hogy ki fekete, egyszerűen büszkék arra, hogy magukról gondoskodnak. Volt önkéntes tűzoltóság, önkéntes elsősegélynyújtó csapat, akik a mentők helyett voltak, minden működött. Megszervezték az életület és köszönik szépen, de az állam ne menjen oda, ők nem akarnak erre adót fizetni és nem akarják feladni az ekköré épült közösségeket. Amíg ezt nem érted róluk, addig nem tudsz alternetívát kínálni nekik.


Persze vannak elvakult Trump hívők is, akiknek nagyon bejön, hogy falat építünk, de azok kiestek már ezekből a közösségekből, esetleg nem ilyen helyen élnek.

2020. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A két parton vannak a angyobb városok java része... és a városi emberek jobban demokrata pártiak.
2020. nov. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!