Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szoltok az Amerikai...

Mit szoltok az Amerikai elnökválasztás eredményéhez? És ez szerintetek hogyan (fog) hatni Magyarországra és Közép- kelet Európára?

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 20:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
46%
9es én nem fogom fel ? Ne haragudj tényleg nem bántásból de miért van az, hogy a korona víruson azok az emberek szoktak gúnyolódni meg semmibe venni, akik amúgy is elég buták :D ?
2020. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogok erről vitatkozni veled. Remélem az oltást majd beadatod magadnak azért :)
2020. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Helyes nehéz is lenne úgy vitatkozni, ha én konkrét ésszerű érveket tudok felhozni, míg te konteós baromságokat xd, de a vereség beismerése már legalább félsiker.
2020. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%
Az oltást tudok kinek adattam volna be? A nagybátyámnak, csak sajnos akkor még híre sem volt hatásos vakcinának, ezért belehalt a koronavírusba, de gondolom te erre is csak legyintessz egyet, ahogy arra is, hogy rokonaim, ismerőseim körében már nem egy ember elkapta és a nagybátyám nem élte túl, a felelőtlen hozzád hasonlóan gondolkodó gyereke miatt :).
2020. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
15%
Igen biztos abba halt bele a nagybátyád. Valós.
2020. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%
15ös hát akkor bízom benne, hogy te is mihamarabb megtapasztalod a dolgokat, aztán majd meglátjuk mennyire fogsz nevetni ;).
2020. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Higgyél csak az orvosoknak okostojás. Le van fizetve az összes. Koronában nem lehet meghalni, csak annak aki olyan beteg, hogy egy influenzába is belehal. Egyébként nem fogom megtapasztalni, mert a nagyszülők már lazán túl vannak rajta, ez egy semmi...
2020. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Ugyan nem akartam állást foglalni a dologról, és nem is teszem azt szerintem, de a tapasztalataim leírom.


Noss, voltam kórházban a kezdet kezdetén (február), akkor sok dolog nem történt még, csak találgatások mindenféle elmélet. - Baleset végett voltam kórházban.


Voltam kórházban kórházban a közelmúltban. Na már érdekesebb képet láttam.


Először is lazábbnak éreztem magát a kórházba való beengedést (de tapasztam nyáron ennek keménységét is). A maszkhasználat ugyan kötelező, de sok ápolón és pár dokin nem volt, illetve a betegszobákban is a betegeknek kellett volna hordania, de 99%-a nem horda.

Valamint láttam olyan doktort, aki a kórházba menet és a kórházba, még átöltözés előtt még maszk nélkül volt, utána már végig maszkban láttam. - Megjegyzem ő műtött, és ott is volt rajta maszk, -még nyáron is-, ahogy a többieken is a team-ben.


Az, hogy ki és miért hal meg ebben a valamiben az számomra elég rejtélyes. Na most elvileg van, aki tünetmentesen átmegy rajta és/vagy közben fertős, és kutya baja, más átesik rajta enyhébb tünetekkel, más átesik rajta keményebb, influenza szerű(?) tünetekkel.


Viszont poén, hogy miket lehet olvasni alapbetetgségként a hivatalos oldalon egyesknél. Pl, ha jól emlékszem egy 84 éves néninél alapbetegségként "porckopás" volt beírva. Na ezt nem kell kommentálnom.


Viszont az is tény, hogy már fiatalok is haltak meg, 20-asok, 30-asok. Semmi alapbetegség nem volt párnál feltüntetve.


Szerintem az lehet, hogy ugye még csak kezdik kiismerni az orvosok/ tudósok a koronát, és mindenkinél - immunrendszerétől függően- más és más lefolyású vagy nem lefolyású. Vagy elviszi. Szóval egyénfüggő.

Egy 88 éves kemény dohányos embert előbb elvisz, mint egy 30 éves sportolót pl.

Az alapbetegségek rublikát meg ki kell töltenie a szerencsétlen nővérkéknek stb, ha nincs más, akkor porckopás.

De tény, hogy sokszor olvashatóak szív és érrendszeri betegségek, magasvérnyomás, cukorbetegség. Valamint rizikótényező a dohányzás és a kóros(abb) elhízás.

2020. nov. 16. 17:57
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm, hogy leírtad a véleményed. 17es voltam.
2020. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17es azért vicces, hogy mindenki lepontozta a válaszaidat és csak rossz értékelésed van xd
2020. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!