Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szoltok az Amerikai...

Mit szoltok az Amerikai elnökválasztás eredményéhez? És ez szerintetek hogyan (fog) hatni Magyarországra és Közép- kelet Európára?

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 20:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván. Az emberek nagy része agymosott, híradóból tájékozódott birka.
2020. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ja értem, szóval érdekes módon mindig a többi ember tehet róla, és még véletlenül sem te vagy a hibás :).
2020. nov. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Egyértelműen.
2020. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azért az vicces, hogy míg te ha hülyeségnek tartod a koronavírust, és ezzel nem tartod be az intézkedéseket, és netán nem neked volt igazad, mint ahogy állítod, azzal másoknak az életét veszélyeztetted, míg ha én betartottam minden intézkedést, és tévedtem és valóban kamu az egész, akkor sem ártottam vele senkinek, tehát a lényeg, hogy míg te képes vagy mások életét veszélybe sodorni, csak azért mert azt gondolod neked van messzemenően igazad valamiben, addig én nem teszek ilyet, szóval ezen kéne elgondolkodni iq bajnok, és akkor lehet nem a legrosszabb értékeléseket kapnád másoktól :).
2020. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
30%
Kamala Harris tobb izben is kijelentette, hogy a Kozel-Keletrol Europaba menekult emberek beilleszkedesehez az EU-nak tovabbi eroforrasokat kell biztositania.
2020. dec. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!