Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek erről a mai...

Mi a véleményetek erről a mai Fehéroroszországban készült videóról?

Figyelt kérdés

Szerintem elég bizarr, hogy Lukasenka emberei terroristákként viselkednek, és csak úgy egy üzletbe bemennek, és vadásznak az emberekre.

[link]



2020. nov. 15. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a CNN-nek, BBC-nek, stb kellene elküldeni, nem ide a gyk-ra.
2020. nov. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Twitter-en elég sokan megosztották, meg még gondolom egy jó pár helyen. Gondolom úgy is belefutottak azóta a nagy híroldalak/csatornák.

2020. nov. 16. 00:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A videón nem látható, hogy "Lukasenka emberei" bemennek egy üzletbe és vadásznak az emberekre.


Ami a videón látható: 2-3 rendőr beakar gyűjteni 1 embert.


Előzmény kérdéses, eredmény kérdéses.

2020. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3.: A szemtanúk megírták, szóval lehet tudni. A fehérorosz helyzet ismeretében különben is egyértelmű, kik ezek a "rendőrök".


A videón meg az látszik, hogy egy boltban ütnek-vernek egy földön fekvő embert, mások felháborodott tiltakozása ellenére. Aztán egy másik tiltakozónak is nekimennek, a bal szélen hárman nekitolják egy polcnak.

2020. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja megírták, az más. Telex is megírta az a lényeg :)
2020. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Egymástól független, a helyszínen jelen levő szemtanúk.

Nekem ennél hitelesebb nemigen van.

2020. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Továbbá független hírportálok, több mint 100 napja folyamatosan közvetítik az eseményeket, annak ellenére, hogy őket is üldözik a karhatalmisták, minden eszközzel akadályozzák a munkájukat, őket is beviszik a fogdába, elkobozzák a kameráikat, stb.

Amiből tovább logikusan következtethető, hogy a helyzet még sokkal durvább is, mint ami a sikeresen kimenekített híranyag alapján látszik.

2020. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minszkben élek évek óta és csak szólok, hogy ez nem Észak-Korea.

Láttam én is sok ilyen videót csak általában azt nem töltik fel amikor megtámadják a rendőröket, vagy arról sem olvastam ezeken a független hírportálokon amikor Grodno-ban 2 (sima, natúr) rendőrjárőrt hátba szúrtak.

(Az egyiküket "csak" vállba)


Azt ne gondolja már senki, hogy az elnök kivezényel többezer embert akik ártatlanokat direkt kipécéznek aztán megvernek vagy éppen csak "begyűjtenek" (olvastam ilyet is) Ezek már szenzációhajhászcímek.


Nem állítom, hogy a rendőrök szentek, vannak túlkapásaik de ez egy adok-kapok meccs hetek óta. Azt is is érdemes megemlíteni, hogy sokszor a tüntetők csapnak össze a Lukashenko mellett álló civilekkel. Nagyon sokan állnak ki érte de erről alig írnak mert úgy már nem lenne annyira izgalmas.


Belső kerületben élek és nem támadott még meg egy rendőr sem mert nem adtam rá okot. Talán majd holnap.

2020. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!