Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A fegyveres katonák az utcákon...

A fegyveres katonák az utcákon a koronavírus kijárási tilalmat fogják betartani?

Figyelt kérdés

Ma már a hírekben is hallottam a TV-ben, tegnap óta pedig csak a FB-on olvastam hogy nyugati országokban egyre több fegyveres katonák járkál az utcán. Ez félő, mert mi értelme ennek, hiszen a vírusra nem lehet lőni. Kijárási tilalmat akarnak bevezetni több országban?


Én ezt nem értem. A kijárási tilalom azt jelenti, ha jól értem, hogy nem mehet ki az ember sehova, se dolgozni csak a boltba? Ha minden munkahely ami nem életfonotosságú ilyen pl a vízellátás, bezár akkor minek mennének ki az emberek? Miért kell ezt majd fegyverrel betartatni? Miért kell egyáltalán gépfegyver?



2020. nov. 17. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
A katonáknak a gépfegyver a munkaeszközük. Ahogy a rendőröknek is a pisztoly mióta létezik a rendőrség.
2020. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Igen, azt fogják betartatni. Mert a rendőrök önmagukban kevesen vannak hozzá. A rendőrnél is ott van a fegyvere, akkor is ha ő is csak a járványügyi rendelkezések betartását ellenőrzi. A katona csak pontosan ugyanúgy, a normál fegyverzetével lesz, nem többel. Fegyvertelenül nem katona.

Ha majd segítenek a covid-mentősöknek a mintavételben vagy a kórházakban, ott nem lesz náluk fegyver.

2020. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Hallottál már olyanról, hogy amikor bizonyos okok miatt az emberek nem mehetnek ki az utcára akkor hirtelen megjelennek a fosztogatók akik az amúgy a forgalmas utcák mellett nagyon nem mernének boltokat, szórakozóhelyeket feltörni de ha minden csendes akkor már igen?
2020. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem értem minek gépfegyver komolyan. A katonának a tank és az ágyúvető is munkaeszköze, mégsem hordják sosem, mert nincsen oka. Amikor a katonák mennek katasztrófaelhárítást végezni, akkor sem hordanak gépfegyvert igaz? Mert nincsen okuk rá


Akkor ha jól értem, ha valaki mászkálni fog az utcán ilyenkor azt lelövi a katona?

2020. nov. 17. 19:59
 5/16 A kérdező kommentje:
3 Amerikában már pár hónapja aratnak a fosztogatók. Érdekes módon a média, a politikusok a rendőrök még adták is a lovat alájuk
2020. nov. 17. 20:00
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

#4 És a rendőrök szerinted miért viselnek fegyvert? Mert a rendfenntartó erőknél a fegyver munkaeszköz.

Vagy tán bántja a szemed a gépfegyver?

2020. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#5 Aha. És akkor ezért ne legyen itt is fegyver a katonáknál, mert az olyan jól "bevált" az amcsiknál?
2020. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha betartanák otthon lennének.
2020. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#4: oh my god...! 😂😂😂
2020. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem. A kobor virusokat vadásszák le.
2020. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!