Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bident még be sem iktatták,...

Bident még be sem iktatták, de máris 11 millió szavazatot fog megvásárolni?

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 25. 10:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Minden politikus szereti, ha több szavazója van. Orbán is így vásárolta meg a határontúli szavazatokat.
2020. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Ahogyan én látom, Biden úr nem vett egyetlen szavazatot sem.
2020. nov. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Érdekes reakció a "hát de Orbán is ezt csinálta". A józanész nem azt diktálná hogy "akkor már Biden-nek is lehessen" hanem azt hogy "azt hittem Biden jobb ennél".

De Biden e lépéséből is kitűnik (és a média által eltussolt korrupciós ügyeiből) az amire múltkor itt valaki rámutatott: Orbán és Biden módszerei kottára ugyanolyanok (én ezt már év elején tudtam amikor Pete Buttigieg és pár másik demokrata elnökjelölt Mexikóban! kampányolt spanyolul).

Tudom megint csalódást okozok mert nem vagyok hajlandó felülni a "Biden a messiás" hangulatnak, de ez van ha az ember fiának mind a magyar mind a nyugati politikára rálátása van. Tudjátok hol a lepontozás gomb.

2020. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
3: szerintem egyik se csinálja, de fordítva is lehet kérdezni, hogy ha a fideszeseknek Orbánnál rendben van, akkor Bidennél se kérjék számon
2020. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

"nem vagyok hajlandó felülni a "Biden a messiás" hangulatnak"


Senki nem gondolta igazán még Amerikában sem, hogy ő a messiás, csak azt akarta a többség, hogy a Trump-korszaknak vége legyen.


Ahol nálunk sem gondolnak sokat az ellenzékről, csak azért szavaznak majd rá, mert annyira megundorodtak a mostani rezsimtől, hogy inkább rájuk szavaznak, csak ennek a mostani ámokfutásnak legyen vége már.

2020. nov. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

"csak azt akarta a többség, hogy a Trump-korszaknak vége legyen."

Igen, de most nem győznek hüledezni hogy Biden teljesen lezárná az USA-t kivéreztetve a saját gazdaságukat (pedig az utolsó vitán megmondta). Ha látnád milyen nonszensz szabályok lépnek életbe hálaadásra a demokrata Kaliforniában például (maszkot kell hordani két falat között is - komoly :D -, semmi hangoskodás és éneklés és még sorolhatnám) azt mondanád "és még azt hittem nálunk van hülyeség".

Tudom eddig ment az ünneplés és tapsikolás itt is hogy "Trámpli" nem lesz többé, de a nászútnak vége, ideje szembenézni a nyomasztó valósággal hogy Biden egyáltalán nem jobb nála, sőt.

2020. nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Miert Bideneztek, amikor ugy is Trumpot fogjak beiktatni?! :)))
2020. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

7: Biden csak azt csinálja, amit ígért, úgyhogy nem nagy meglepetés


Az, hogy Trumpot visszasírják majd, valószínűtlen. Legfeljebb a hívei.

2020. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

"Biden drukkerként", nem értek egyet ezzel a lépésével, ahogy a határon túliak szavazati jogával sem.


Aki még sosem élt ebben az országban vagy már x éve nem itt él, az ne szóljon bele a mi életünkbe.


Azok a bevándorlók, akik állampolgárságot kapnak Biden döntésének köszönhetően, legalább az USA-ban fognak élni és a saját sorsukról szavazhatnak.

2020. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Urbánt remélem leváltják, mocskos fidss! Urbanista Oegyg
2020. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!