Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért engedi be a Nyugati...

Miért engedi be a Nyugati régió az iszlámokat, muszlimokat és társaikat?

Figyelt kérdés

Németországnak, Belgiumnak, Franciaországnak és a hasonlóan migránsokat fogadó országoknak miért jó az, ha elkorcsosítják, veszélyeztetik saját népüket szándékosan?

Származik bármi előnyük a bevándorlókból?

Ezek a vezetők tudatosan rombolják le, teszik tönkre a saját országaikat, szuverenitásukat. Teljesen nyílvánvalóak a következmények, amiket a bevándorlók okoznak: sorozatos terrorcselekmények, nemi erőszakolások, utcai támadások, kirablások, kulturális eltérések stb... integrálódási hajlamukat elfelejthetjük szerintem.

Megkockáztatnám, hogy jelentős részük dolgozni sem fog soha.


Tudtommal már az Európai parlamentben is van iszlám vallású képviselő.

Ha szavazati joguk lesz, akkor gondolom a maguk fajtára voksolnak majd. Nem pedig azokra, akik most beengedik őket.

Vagy esetleg direkt így lenne kitalálva? Cselszövés az egész? Szavazók importálása a hatalom megtartása érdekében, elpusztítva a társadalom sajátos, kulturális értékeit?


Mi a cél ezzel a naívnak tettetett jótékonykodással?



2020. dec. 7. 22:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%

Már régen nincs tábor de a 19-es még ott leragadt!

Azt kommunikálták kint hogy vallási okok miatt, közben meg azért, mert hónapok óta ott kellett lenniük, mert nem intézték a továbbutazásukat!

Szemlézni voltam a helyszínen, tudom a valóságot...

2020. dec. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
59%

20: szóval aki szerinted "selejt", az selejt és kész. Te eldöntöd. És ha valaki rád mondja, hogy selejt vagy és nem érdemelsz emberi bánásmódot? Ha mondjuk valamikor menekülnöd kell Magyaro-ról, mert az oroszok megszállnak (és feltételezzük, hogy ennek nem örülnél, vagy ha örülnél, akkor legyenek az amerikaiak, azoknak akkor biztosan nem) és ahova mennél, ott azt mondanák, hogy te selejt vagy, menj vissza, akkor szomorúan visszaballagnál, hogy "hát igen, én nem vagyok jó semmire"?

"Miért kell idekeverni az arabokat" Talán azért, mert a kérdés arra vonatkozott, hogy miért kell befogadni a "muuszlimokat és társaikkat" és erre reagáltál (vagy ha nem te, akkor a 15ös), hogy a titkosszolgálatok vért izzadnak akkora a terrorfenyegetés. Mintha azért lenne nagy, mert minden terorista arab, muszlim fanatikus. Mintha az összeset ők követnék el. És mintha az összes muszlim vallási fanatikus lenne.

Ha Töröko. visszatartja az összes menekültet, akkor meg mi ez a nagy rettegés a menekültektől? Megszűnt a klímaválság? Na ez nekem új, de örülök a jó hírnek. Az is új, hogy a klímaválság és a terrorizmus között bármiféle összefüggés lenne.

2020. dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22%
#20 Hát sokkal jobb a génállományuk, mint jó pár magyar pasinak. Fizikailag jobb a felépítésük, a teherbírásuk, arányosabbak. Sokan alapból egészségesen étkeznek, vallási okokból is. Nem kell gyúrniuk meg koplalniuk, hogy fittek maradjanak,alapból azok. De természetesen a te genetikád sokkal jobb, ezt te megállapítottad magadról, tehát így van :D
2020. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Lux morulus ***** válasza:
0%

Váájjááá..váájjjáá...én tud ezt!


Őőő...azzéé mer... féregpokkányok! 👍

2020. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

#21

A tábor még meg van, csak nincs használatban. És te akkor voltál ott a helyszínen, amikor hülyegyerekek potyogtak az égből. Üdv, még mindig a tábor mellett élő.

2020. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
91%
Tipikus öreg, szűk látókörű fideszes rasszista kérdés.
2021. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
25: A tábor HELYÉN a készenléti rendőrség székel, nincs menekülttábor!!!
2021. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!