Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Minek a vakcina, ha legtöbben...

Minek a vakcina, ha legtöbben nem akarják beadatni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 16:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
7-es! És ha Józsinak nincs szerencséje, és megfertőződik, és belehal, plusz megfertőzi a mamáját és ő is belehal? Mondjuk én remélem hogy az összes agyhalott idióta vírustagadó elkapja, és nem jut nekik lélegeztetőgép. Egyébként én nem bírságolnék stb. Csak bevinném önkéntes ápolónak a COVID osztályra az összes ilyen hülyét, aztán ha elkapják csak lefektetném egy sátorba megdögleni.
2021. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

Mi az hogy nincs szerencséje és belehal? Ez nem így működik hogy szerencse kérdése hogy ki hal bele. Józsi korosztályának statisztikája alapján 99.9 százalék eséllyel tuléli.

A mama meg beoltstja magát és úgy éli túl.

Pont ezért mindegy hogy Józsi be van-e oltva.

De látom olvasni sem tudsz már a rettegéstől.

2021. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%
De sajnos így működik. Senki nem tudja hogy reagál a szervezete, és a 99,9 az nem 100. 39 éves ismerősünk halt bele, akinek semmi alapbetegsége nem volt. Te meg a hülyeségtől nem tudsz olvasni. Ha annyira semmiség, akkor jelentkezz önkéntes ápolónak!
2021. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem am. nem is érdekel. Nem érdekel hogy te mit gondolsz rólam én sz@rok bele az oltásba. Igaz hogy a 99.9% nem 100 de az oltás meg csak 95% és ha van egy 99.9%-os immunrendszere, akkor nincs szükségem a vakcinára.
2021. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16%
Tőlem nyugodtan megdögölhetsz, nem fogsz hiányozni.
2021. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%

Pont ez a lényeg hogy nem fogok meghalni, nem érted?

Eddig mindenki meghalt aki elkapta? Nem. Sőt elég kis százalék hal bele pláne úgy ha vannak még tünetmentes fertőzöttek akikről nem tudunk.

2021. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

De várjatok mert most regisztrálni kell oltásra különben nem lesz vakcina.


Vagyis lesz, csak gondolom a maradék aki nem regisztrált megkapja a megmaradt tartalék oltásokat a Szputnyikból meg a kínaiból.

2021. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!