Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igazuk van a holland fiatalokn...

Igazuk van a holland fiataloknak hogy tüntetnek a kijárási tilalom ellen?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 24. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, nem kéne már tovább szigorítani a korlátozásokon, bele lehet bolondulni
Nincs igazuk, nem igaz hogy nem bírják ki a járvány végéig hátralévő időt
135 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
43%
Ezek a rövidlátó politikusok (élükön Merkellel) az egész EU-ban azt hiszik hogy tiltásokkal, bezárásokkal kezelni lehet a járványt. Már az alkotmányos jogokra is nagyívben tojnak. Cserébe viszont szivességet tesznek a kelet-európai diktátoroknak, tálcán kínálva az ürügyet és a precedenst a tüntetések szétverésére
2021. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
1: még mindig itt tartasz? Megnéztem az origót, hogy mi újság a propagandánál. Ott most egy homo, nimfomán cikk van a főhelyen.
2021. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
53%
A fertőzések döntő többsége családi baráti összejövetelen történik amikor senki sem visel maszkot. Ezért a közösségi terekben történő maszkviselésen túl minden korlátozás teljesen felesleges. A teljes kijárási tilalom mellett sem csökken olyan mértékben az esetszám ami indokolná a fenntartását.
2021. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
62%
Én eddig minden oltást beadattam,de ez már nekem is sok. Ezt nem vállalom
2021. jan. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
55%
Igazuk van, ők a követendő példa.
2021. jan. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Amíg hagyjuk, hogy hülyének nézzenek minket, azt csinálnak velünk, amit akarnak. Remélem, hamarosan minden diktatorikus országban kitör a forradalom.
2021. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#1, #3: Fogalmam sincs hogy jön ide Biden, de biztos jó poén nektek beavatottaknak.


#9: Forradalom az csak az oroszoknak kell, az EU-ban elég lenne ha befejeznék a gazdasági vállalkozások szivatását, valamint a schengeni belső határok csiki-csukizását.

2021. jan. 25. 09:35
 8/32 anonim ***** válasza:
39%
Nem holland fiatalok tüntettek (gyújtogattak), hanem HOLLANDIAI fiatalok.
2021. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
27%
Az első választ jelöltem meg, de kéne egy olyan is, hogy "Igen, de törni-zúzni, gyújtogatni és fosztogatni nem kellene."
2021. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

#11

Szerintem ez evidens hogy a tüntetések célja nem lehet vagyoni kár okozása, ha ilyen történik az általában néhány főnek az akciója, de a végén úgyis a szervezőkre kenik a felelősséget. Az megint más kérdés hogy egy sokszáz fős tömeg miként reagál, ha a rendfenntartók elkezdik őket vízágyúzni vagy gumibotozni. A gyújtogatásra persze ez sem lehet ürügy, de az erőszak általában erőszakot szül.

2021. jan. 26. 14:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!