Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igazuk van a holland fiatalokn...

Igazuk van a holland fiataloknak hogy tüntetnek a kijárási tilalom ellen?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 24. 22:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
39%
Nincs igazuk. Nem igaz hogy mindenki tud várni, és toleráns lenni csak ők nem?
2021. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
71%
Miért lett lepontozva a 11-esem? Elég szomorú, ha valaki ezt a tüntetési módszert pártolja.
2021. jan. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
51%
#13 Én inkább megfordítanám: nem igaz, hogy csak ők képesek tenni a covidiktatúra ellen, és senki más.
2021. jan. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom hogy ott pontosan milyen intézkedések vannak, de azt olvastam ott sem lehet reggel 8-tól hajnali 5-ig kint tartózkodni. Ezzel sztem nincs semmi baj. A többit nem tudom hogy van. Erről a vírusról nem tud senki nagyon semmit, csak hogy gyorsabban terjed. Igenis nem kell most bulikázni.
2021. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%

16: Este kilenctől hajnal fél ötig nem lehet. Most szombaton lépett érvénybe, ezért vannak a tüntetések. Ezenkívül minden nem létfontosságű üzlet bezárt decemberben, mozik, múzeumok, edzőtermek is. Vendéglátóipari egységek és szórakozóhelyek pedig már október közepe óta zárva vannak.

Ja, meg azt is tudjuk róla, hogy Boris Johnson kijelentette, hogy halálosabb is, úgy, hogy azt még semmilyen tudományos vizsgálateredmény nem támasztotta alá.

2021. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
39%
Ja bocsi elírtam :) szóval kb az van mint nálunk. Szabad levegőn a maszkot feleslegesnek tartom, olyan fullasztó és sztem így nincs sok értelme. Már levegőt se vegyünk. Ha sokan vannak, mondjuk egy sétálóutcán akkor okés, de egyébként sztem felesleges.
2021. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
18: Itt nem kell az utcán viselni (még). A boltokban is csak december 1.-je óta kötelező.
2021. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem azért vezették be a maszkviselés "mindenhol" kötelezettségét, mert amíg csak a boltokban és tk.járműveken kellett, addig sokkal több ember anélkül indult el otthonról. Így meg hogy elvileg az utcára se léphetsz ki maszk nélkül, biztos lesz nálad ha éppen egy boltba lépsz be. Amúgy tényleg nem indokolt kültéren és talán egészségtelen is ugyanannak a textilmaszknak a folyamatos viselése sok órán keresztül.
2021. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem igazuk van.

Ez a koronavirus mar nem fog eltunni, olyan lesz, mint az influenza. Minden evben abba is belehalnak sokan (foleg oregek), megsincs miatta kijarasi tilalom.

Mar mindenhol kezd az embereknek elege lenni. Itt Ausztriaban is mar rendszeresek a tuntetesek. Tobb etterem is mar ki fog nyitni, akkor is, ha tilos, mert ha ez igy megy tovabb, akkor teljesen osszeomlik a gazdasag.

2021. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen igazuk van.Ott legalább tesznek valamit,a birka magyar semmit se tesz
2021. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!