Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én neheztelek az EU-ra,...

Csak én neheztelek az EU-ra, németekre, hogy felpénzelte ezt a diktatúrát, jogosan érzem ezt?

Figyelt kérdés
EU párti vagyok, de úgy érzem ők tehetnek arról hogy így felpénzekték Orbánt/Mészárost, nem kellett volna! Úgy érzem nem léptek fel kellően ez ellen az elnyomó rendszer ellen, és hagyták. Hagyták, hogy a németek összeszerelő üzeme legyünk, és még jól fel is pénzelték Orbánt/Mészárost, kiépítve ezzel közvetetten a diktatúrát, legyen az puha, vagy hívjátok kleptokrata kormányzásnak, akárminek. Közvetve azt támogatták, hogy Orbán átmossa az emberek agyát. Jogos amit gondolok?

2021. febr. 10. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Jogos
Nem jogos
43 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
28%
Próbálnak ők fellépni ellenünk folyamatosan, csak nem nagyon találnak fogást. A libernyák hazaárulók legnagyobb bánatára.
2021. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, amit próbálkoznak, az látszat, haszontalan, kevés
2021. febr. 10. 22:04
 3/43 anonim ***** válasza:
43%

1. Ami ma Mészáros az a Gyurcsány kormány alatt Kóka volt. A a 4-es metróból bizonyítottan elloptak 170 milliárd forintot a liberálisok, amit Magyarországnak később meg kellett téríteni az EU-nak. Ilyen Orbán alatt egyenlőre nem volt.


2. A kínaiak sem szégyelltek az USA összeszerelő üzeme lenni aztán ma már a világ 2. nagyhatalma.


Szerintem a te agyadat mosták ki...

2021. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
61%
Az jogos, hogy ennyire tudatlan és fejben káosz emberekkel kell napi szinten találkozni?
2021. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
56%
Orbánnak akármilyen nagy hibái is vannak, még mindig a legjobb a sok rossz közül. Legalább az irány és az elvek rendben vannak, még ha rengeteg propagandista meg pénzügyi dologban nem is értek egyet.
2021. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
13%

“ Úgy érzem, amit próbálkoznak, az látszat, haszontalan, kevés”


Pontosan ezt látom én is. Egymásnak feszülnek, közben meg szép sunyiban leegyeztetik, hogy hogy hosszabbítgatnak pl. lockdownt. Mily érdekes, hogy a németek ma hosszabbítottak. Magyarok is gondolom.

Itt(németeknél) felbukkant a 3. Hullám, amikor a hóhelyzet miatt vasárnap óta ki sem mozdulunk.

Erre a gyakorin ma olvasom hogy mily véletlen, molnárcilike is ezt szajkózza otthon.


Nem is átlátszó.

2021. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

5

nem hallottam még Fidesz támogatót, aki elismeri Orbán hibáit, hadd gratuláljak, nem gúnyosan mondom!

2021. febr. 10. 22:34
 8/43 anonim ***** válasza:
62%

A járvány nem politikai kérdés

Jelenleg az eü szakemberek véleménye egybecseng a lockdown-al, úgyhogy shut up okoskodók..

2021. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

6


Na, pontosan ilyenekről beszélek! Érdektársak

2021. febr. 10. 22:36
 10/43 A kérdező kommentje:
Nem csak a járvány kapcsán voltak ilyenek
2021. febr. 10. 22:37
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!