Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most mi van az USA bevándorlás...

Most mi van az USA bevándorlásával?

Figyelt kérdés
Én most nem értem ezt. Elvileg ( ezt olvastam 1 hónapja kb) minden illegális bevándorló kap zöld kártyát. De akkor most mit kell csinálni hogy ott élhessek? Nem bírom tovább Magyarországon, Florida az a hely ahol megtalálnám magam és ha ezt ellehetetlenítik akkor illegálisan megyek, nem érdekel. Ha valaki szóba hozza a koronavírust akkor a legközelebbi villanypóznára kötöm fel magam.

2021. márc. 4. 16:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Persze,mindenki Floridában süttetné a hasát,csak éppen tenni nem akar érte senki sem.......Egyik országban sem fogsz zöldkártyát/állampolgárságot kapni a semmiért,az a törvény pedig azokra a bevándorlókra vonatkozott,akik évek óta az USA-ban tartózkodnak/dolgoznak még ha illegálisan is,nem pedig azokra akik most ezért mennének oda,amúgy eddig sem volt lehetetlen,és most sem lehetetlen zöldkártyát/állampolgárságot szerezni,csak tenni kell érte,és nem pedig azt várni hogy majd kapsz a semmiért,mondjuk ez alapján a kérdés alapján nem úgy nézem,hogy te tudnál akármit is Floridáról,a bevándorlási rendszerről,Bidenről vagy akár az Egyesült Államokról......
2021. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm előző hogy megállapítottad tökéletesen hogy ki vagyok és mit tudok. Ment az x
2021. márc. 15. 19:51
 13/17 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdés,meg még az alatta lévő megjegyzéseid után nem volt túl nehéz dolgom.......csak annak örülök hogy legalább,nem angol nyelvű fórumokon írogatsz hasonló hülyeségeket,mert pont az ilyenek miatt néznek sokan minden legális és művelt bevándorlót is egy idiótának......
2021. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Leszarlak
2021. márc. 16. 12:49
 15/17 anonim ***** válasza:
Hála Istennek hogy az ennyi ésszel rendelkező emberek,még a Román határig sem jutnak el,nemhogy az USA-ig.....És ezzel én lezártam ezt az eszme cserét,ha 10 választ írsz rá akkor is,egyébként ezekkel a válaszokkal is csak azt mutatod meg mennyire hogy,mennyire primitív vagy nem veszed észre?
2021. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Leszarom
2021. márc. 16. 14:51
 17/17 anonim válasza:
sikerült végül kijutnod?
2022. márc. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!