Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angliában március 7.-ig 526...

Angliában március 7.-ig 526 halott volt az oltások után?Ez a hatalmas szám azért nem olyan kicsi, mint amit eddig a oltásfanatikusok hangoztattak?

Figyelt kérdés

Egy kérdésnél láttam, hivatalos vírusinfó oldalról,ami az anglia adatokat tartalmazza...

Angliában a Pfizer/Biontech oltás után március 07-ig 237-en haltak meg, és 100809 mellékhatás ami 35325 embert érintett. (Több embernél nem egy mellékhatás volt.) Az Astra/Zeneca-tól 289-en, és 228337 mellékhatás volt 61304 embernél. 526 halott csak Angliában... Mindössze 8-an haltak az egyéb nem ismertetett oltásoktól.


Forrás:


Angol kormány hivatalos honlapja:


Coronavirus vaccine - weekly summary of Yellow Card reporting


Ezek után azért elkellene gondolkodnia az embereknek, hogy ilyen pár hónap alatt összedobott szereket akarnak-e magukba adatni...

ugye vannak olyan kormányok, mint pl az izraeli ahol az oltáspropagandába nem fért bele hogy mennyi súlyos mellékhatás,és halál volt.

Ha jól tudom Magyarországon is teljes hírzárlat van, hivatalosan még a melléhatásokat se ismerik el, pedig állítólag már 1,5 millió fölött van az oltottak száma...

Nekem fura ez egy picit.



2021. márc. 25. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
De, de amíg én nem oltatom be magam addig nem is zavar hogy mi lesz azokkal akik beoltatják magukat.
2021. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Mellékhatás a hőemelkedés, bőrpír, hasmenés meg ilyenek is.Nem védem az oltásokat,mert nem értek hozzá.Viszont Angliában 55 millió felett van a lakosok száma.Arányait tekintve sokkal kevesebb a halottjuk, mint nekünk.
2021. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

“ Mindössze 8-an haltak az egyéb nem ismertetett oltásoktól.”


Az oltásoktól???? Ezt miből olvastad ki.

2021. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

"Ezek után azért elkellene gondolkodnia az embereknek, hogy ilyen pár hónap alatt összedobott szereket akarnak-e magukba adatni..."


Március 7-ig beoltottak 22 381 380 főt első dózissal, magyarul 0,0034% esélye van annak, hogy az oltás miatt meghalok, azt hiszem ekkora kockázatot be tudok vállalni.

2021. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
#4-es vagyok bocsánat. Elszámoltam 0,0023-0,0024% között van.
2021. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Aki már átesett a betegségen annak is muszály lesz oltást kapnia?
2021. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

A hivatalos média sose fogja azt beismerni hogy az oltások miatt haltak meg az emberek. De akiknek van egy cseppnyi eszük azok tudják hogy százával haltak már meg az oltások miatt már ilyen rövid időn belül, ráadásul egy nem létező vírus miatt LOL


Mindegy engem nem érdekel hányan halnak meg csak oltassa már be magát minél több öngyilkos jelölt hogy elkezdhessek az enyhitest

2021. márc. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%

"Mindegy engem nem érdekel hányan halnak meg csak oltassa már be magát minél több öngyilkos jelölt hogy elkezdhessek az enyhitest"


Aztán majd pofára esel, amikor kijön, hogy mi mindenhez kell a védettségi igazolvány.

2021. márc. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Amíg munkahelyre nem kell addig nem érdekel,ha meg oda is kell akkor veszek oltasi igazolványt

2021. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!