Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Újabb dobása a BLM-nek, a...

Újabb dobása a BLM-nek, a komolyzene és a kottazás rasszista. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egy oxfordi professzor szerint a komolyzene, és a kotta rasszista, mert abban a korban volt a komolyzene fénykora amikor a fehér emberek néger rabszolgákat tartottak.


Meginterjúolt BLM-es négereket, akik azt vallották, hogy pánikrohammal tölti el őket, amikor zongorazenét hallanak, vagy zongorán kell játszaniuk, mert Mozart meg Beethoven kora jut róla eszükbe amikor az őseik rabszolgák voltak.


[link]



2021. ápr. 5. 22:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
51%
Bayer-show na ezen most nagyot röhögtem... ezt komolyan nézi valaki? :D
2021. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
51%

1. A cikkben semmi sem utal a BLM-re, egyszer nem említik a nevét.


2. A New York Post amerikai pletykalap a Daily Mail angol pletykalapra hivatkozva írta az egészet.


3. ???


4. Szegény hetero, keresztény férfiak a legüldözöttebb kisebbség az egész világon!

2021. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
50%

És kezdődik a kötelező libsizés

3

2

1

2021. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
70%
Én meg fehérre festettem a házam falát. Akkor most én is rasszista vagyok?
2021. ápr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
68%
Bayer show, Blikk, NYPost, tökmindegy. Ettől még lehet igaz a hír, és ettől még lehet komoly a dolog, illetve válhat komollyá, amennyi idiótaság van a világban. Kedvenc képregényem legújabb kiadásában is a korábban néger karakterek kivilágosodtak, de sajnos van olyan epizódja, amit nem nyomtatnak tovább, mert "rasszista", miközben nem az. Szóval a probléma valódi, sajnos, elég a szobordöntögetésekre (Washington, Kolumbusz stb.) vagy szoborállításokra (Marx, Lenin) gondolni, azért ezek veszélyes folyamatok. Amin most mosolygunk vagy amit elbagatellizálunk, az holnap véresen komollyá válhat...
2021. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
43%
Érdekes, hogy csak ilyenkor számít pletykalapnak a New York Post, amikor haladóék számára kényelmetlen dologról cikkezik. Amikor kozervatív ellenes kirohanásaik vannak, akkor rögtön hiteles hírforrásnak számít. Haladó szemellenzés 2.0.
2021. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
71%

16. mindig pletykalap, ez nem kérdés, bárhol keresed, mindenhol ezt fogod találni róla, ők se állítanak mást magukról.

Egyébként már meg lett cáfolva ami a cikkben van, szóval ha nem elég az, hogy mindenhol pletykalapnak tartják, akkor ezzel meg is van erősítve.

2021. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
53%

17

Az egy dolog, hogy meg lett cáfolva, örülök is neki. De azt aggasztónak találom, hogy ilyen elmebetegek ülnek nívós egyetemek magas rangú székeiben. Valljuk be, ettől cifrább ötleteik is voltak, és azok viszont nem lettek megcáfolva. Ha ez a felvilágosult jövő, akkor a nyugati kultúra nagyon aggasztó problémákkal kerül szembe.

2021. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
71%

"De azt aggasztónak találom, hogy ilyen elmebetegek ülnek nívós egyetemek magas rangú székeiben" Honnan veszed, hogy az egyetem magas rangú székében ül? Sehol nem írták, hogy kinek az ötlete volt.

Nem mintha nálunk nem ülnének egyetemeken, sőt a parlamentben is elmebetegek. Nálunk az MNB elnök számmisztika alapján hoz döntéseket. Ennél hol találni nagyobb elmebeteget?

Persze tudom, ő a mi elmebetegünk, ő jó elmebeteg, akit nem szeretünk, az viszont rossz elmebeteg.

Kívánom, hogy ennél nagyobb elmebetegséget ne tapasztalj.

2021. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
68%

19

A napokban olvastam, hogy néhány fekete "agytröszt", akik egyetemeken töltenek be tisztséget, kérvényezték az amerikai kongresszus demokrata tagjainál, hogy át kell nevezni az USA egyes földrajzi neveit, mert azok rasszista tartalommal bírnak.

2021. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!