Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Újabb dobása a BLM-nek, a...

Újabb dobása a BLM-nek, a komolyzene és a kottazás rasszista. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egy oxfordi professzor szerint a komolyzene, és a kotta rasszista, mert abban a korban volt a komolyzene fénykora amikor a fehér emberek néger rabszolgákat tartottak.


Meginterjúolt BLM-es négereket, akik azt vallották, hogy pánikrohammal tölti el őket, amikor zongorazenét hallanak, vagy zongorán kell játszaniuk, mert Mozart meg Beethoven kora jut róla eszükbe amikor az őseik rabszolgák voltak.


[link]



2021. ápr. 5. 22:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
31%

20. én meg azt olvastam a napokban, hogy a sültkrumpli jó cukorral is. Hülyeségeket én is olvasok mindenhol. Ha én azt akarom, hogy nevezzék át a magyar megyéket, mert nem tetszik a nevük, akkor minden fehér hülye lesz? Vagy ez csak a feketékre vonatkozik, hogy ha néhány akar valamit, ami neked nem teszik, akkor lehet általánosítani?

Válogasd meg, hogy miket olvasol és kevesebb hülyeséget fogsz találni. Persze a keresed ezeket, mert szélsőjobbos oldalakat olvasol, akkor tedd azt, csak ne állítsd be úgy, mintha ez általános lenne.

2021. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
88%

21

Ez egy meglehetősen hülye magyarázat, annak fényében, hogy el tudom dönteni, hogy amit olvasok az hiteles hírforrás-e vagy nem. Lehet egyeseknek ez újdonság, de én mindig visszakövetem az adott témát amit elolvasok. Gyakran előfordul, hogy a megadott forrás nem vezet sehová, vagy egy huszadrangú blogoldalhoz. Az meg a világ legnagyobb szamársága, hogyha a fentebb említett idióta egyetemi marhákról írok, akkor az tuti szélsőjobbos oldalról van. Azért ennyire ne legyetek már buták, hogy minden oldal szélsőjobbos ami kritizálja a mai elborult mainstream felfogást. Szóval maradjunk annyiban, hogy én mindig visszakövetem a forrást, te pedig valószínűleg egyszer sem teszed meg.

2021. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
36%

"el tudom dönteni, hogy amit olvasok az hiteles hírforrás-e vagy nem" Az jó. Akkor csak úgy a kíváncsiság kedvéért belinkelnéd az "egyetemi marhákról" szóló cikket, hadd olvassam már el.

"te pedig valószínűleg egyszer sem teszed meg." Ha te mondod, akkor biztosan úgy van :)

2021. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2021. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
73%
Nagyszerű. Gondolom elolvastad a végén azt is, hogy "This is an opinion and analysis article." és a cikket is, hogy mit és miért szeretnének átnevezni. Ez a véleményük, leírták, nem mentek vele az utcára, semmi mást nem tettek, mint leírták a véleményüket, normálisan, megindokolva és kérték, hogy aki egyetért vele, az írja alá. Nem látok ebben semmi problémát. Nem értem miért kell "agytröszt"-öt írni és azt, hogy "kérvényezték az amerikai kongresszus demokrata tagjainál" ezt. Én azt olvasom, hogy aláírást gyűjtenek és nem kérvényeztek semmit. De ha azóta kérvényezték, akkor gondolom összegyűlt sok aláírás. Nem értem miért zavar ez téged. Nem Győr-Moson-Sopron megyét akarják átnevezni vagy Miskolcot, hanem olyan amerikai helyeket, amikről azt írják, hogy már többször próbálták átneveztetni ezeket a múltban, tehát nem újdonság, de eddig sikertelenül.
2021. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
59%

25

Belinkeltem neked a cikket, most abba nem fogok belemenni, hogy szerinted ez igazából nem is az, aminek kinéz.

Te arra számítottál, hogy hazudok. Közben csak képes vagyok olvasni.

2021. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
57%
"Te arra számítottál, hogy hazudok." Erre vajon miből jutottál? Egyszer se írtam, hogy nem igaz szerintem. Azt írtam, hogy hülyeségeket én is olvasok és hogy az általánosítás nem jó dolog. Ha ebből neked az jött le, hogy arra számítottam, hogy hazudsz, akkor üldözési mániád van.
2021. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
59%
Sebaj, nézzük karba tett kézzel ahogy a lehető legrosszabb irányba változik a világ, mert ellenállni kirekesztőszélsőségesenfasiszta dolog.
2021. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
57%
"a lehető legrosszabb irányba változik a világ" Szerinted... És ha te így gondolod, akkor természetesen így van.
2021. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
26%

"És ha te így gondolod, akkor természetesen így van."


Azok a tények mondatják ezt velem, amit napról napra látok vagy olvasok. Aki nem hisz a saját szemének, az könnyen fejjel rohan a falnak.

2021. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!