Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Filip hercegnek milyen politik...

Filip hercegnek milyen politikai érintettsége,tevékenysége volt?

Figyelt kérdés
Igazán szép kort megélt 99 évet. Most nézem a HirTV-én az elemzői, díszes műsort a temetéséről, pedig a kormány háttérhatalom ellenes mégis pompával közvetítik a temetést. Fölüpnek milyen politikai tevékenysége volt?

2021. ápr. 17. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Vagy leírod az eredeti nevét változatlanul, vagy magyarítod, és akkor Fülöp. Nem létezik "Filip herceg".
2021. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elírtam
2021. ápr. 17. 15:45
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Rákay Filip hercegre gondolsz? Leginkább a Gyurcsány létezése miatti, immár 15. éve tartó hisztije jut eszembe.
2021. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Az angol királyi család politikailag semleges, soha nem nyilvánítanak véleményt, így konkrét politikai tevékenysége nem lehetett. Egyébként második világháborús veterán volt pl.
2021. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Háttérhatalom? Ez eléggé komolytalanná teszi a kérdésed...
2021. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
De ha már illuminátus: ő szerezte be az elit, egészséges csecsemőket Soros Györgynek, aki aztán Bill Gates társaságában felfalta őket Szentivánkor. Néha maga is el-elropogtatott egyett, ezért élt 99 évig. Szabadidejében a chemtrailen és az 5G-n dolgozott.
2021. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmilyen és nemcsak az uralkodói család pártatlansága miatt...


Mindig a királynő reprezentált amúgy is.

2021. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Hármas nagyon jó!!
2021. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire tudom a régensi törvény értelmében reprezentálhatja vagy helyettesítheti a királynőt, aki államfője az Egyesült Királyságnak, Ausztráliának, Kanadának, Új-Zélandnak és még egy tucat szigetnek. A királyi család pártpolitikában az alkotmányosság elve szerint nem formálhat véleményt, azonban diplomataként mindig köteles képviselni a brit nemzetközösséget.
2021. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%
Fülöp herceg elvolt mint a befőtt, egész életében.
2021. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!