Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vannak olyan országok, ahol...

Vannak olyan országok, ahol egyáltalán nem tervezik a kizárólag belsőégésű motoros autók betiltását?

Figyelt kérdés

Utálom az elektromos autókat és hajlandó lennék csak emiatt költözni.

Az érdekel, hogy vannak-e olyan országok, ahol nem is terveznek ilyet ebben az évszázadbsn? Ugye az EU legtöbb országa igen, sőt talán az EU egységesen is. És az EU-n kívül azért vannak normális országok?



2021. máj. 9. 21:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
40%

Afrika,Ázsia és Dél-Amerika harmadik világbeli országai örömmel várnak ha te képtelen vagy elviselni hogy nem brum-brummol majd 15-20 év múlva az új autód(ha megteheted) és 30-50-akármennyi év múlva a használt

Sok szerencsét,biztos kellemes lehet

2021. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig biztosan maradnak, kár ezen agyalni..
2021. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező a kettes nagyjából jól összefoglalta.

Szerintem az USA-ban sem fogják betiltani egy jó ideig, ott most is sokkal enyhébbek a korlátozások, és nem egy 3. világbeli nyomor negyed.


#6 Nem kell másokra rosszat mondani, azért, mert ellenkezik a véleményetek, szerintem neked nincs igazad, de elfogadom, hogy így gondolod, és ezért nem hülyézlek le.

2021. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

#13 köszönöm. Meg mindenkinek köszönöm, aki tudott érdemben válaszolni.


Ha végképp a legtöbb helyen betiltják akkor inkább elvonulok Tristan da cunha szigetére de én ezt nem fogom nézni.

2021. máj. 11. 19:58
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem semmi ember vagy te,itt hagynád a barátaidat,otthonodat,stabil környezetet és elmész a világ végére egy ismeretlen országba 0 kapcsolattal,nyelvtudással mert az autód nem füstöl és brum-brummol.Benzinvérű a javából! :D
2021. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

#15

Azt a helyet, ahol betiltják a benzines autókat nem tudom többé az otthonomnak nevezni.

A stabil környezet megítélés kérdése.

A nyelvet meg lehet tanulni.


Hát igen :D

2021. máj. 12. 06:35
 17/23 anonim ***** válasza:
14%
Mi a bajod az elektromos autókkal?
2021. máj. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Az elektromos autó elég visszataszító. Majd a rengeteg elhasználódott akkumulátorokkal mi lesz? Illetve elég gyerek cipő, ha csak 400-500km-t tudnak menni egyhuzamba. Zöldnek nem nevezem, amíg ugyan úgy fosszilis energia kell a villany előállításához. Annyiban talán egyetértek, hogy városban nem pufogtat. De akkor is majd ennek a rengetek villanyos autónak kelleni fog még több töltő, még nagyobb kapacitás és az megint azzal jár, hogy még több co2 kibocsátás lesz. Kezdve az atom erőművektől....
2021. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 veterán vas ***** válasza:
100%

Az sosem baj, ha van az embernek véleménye van, és azt nyíltan felvállalja.

Ha pl. valaki nem szereti az elektromos autókat, akkor ne szeresse.

(nekem sem a szívem csücske)

Na de emiatt otthont-hazát cserélni........azt már eléggé agyament dolognak tartom. ;)

2021. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igazad van.
2021. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!