Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vannak olyan országok, ahol...

Vannak olyan országok, ahol egyáltalán nem tervezik a kizárólag belsőégésű motoros autók betiltását?

Figyelt kérdés

Utálom az elektromos autókat és hajlandó lennék csak emiatt költözni.

Az érdekel, hogy vannak-e olyan országok, ahol nem is terveznek ilyet ebben az évszázadbsn? Ugye az EU legtöbb országa igen, sőt talán az EU egységesen is. És az EU-n kívül azért vannak normális országok?



2021. máj. 9. 21:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
33%

#18 Nem szeretem az elektromos autókat, nem is vennék leginkább a kérdezővel értek egyet, de van pár dolog amit nem lehet elvenni tőlük.

A mai európában egyre kevesebb a fosszilis energiát használó erőmű, a mai európában, a jelenlegi erőművekkel maximum 100 ezer km alatt visszahozzák a gyártáskor kibocsátott co2-t.

"De akkor is majd ennek a rengetek villanyos autónak kelleni fog még több töltő, még nagyobb kapacitás és az megint azzal jár, hogy még több co2 kibocsátás lesz. Kezdve az atom erőművektől...."

Ezt a két mondatodat nem nagyon értem, a még több töltő, nagyobb hatótáv miért járna több co2-vel? A gyártás miatt? Mert ha így gondolod, akkor egyre többet is fognak tudni menni és mivel egyre többet mennek hamarabb visszahozzák a gyártáskor keletkezett co2-t.

Az atomerőművekkel nem tudom mi a problémád, egyrészt nem termel co2-t, másrészt az egyik, ha nem a legolcsóbb.

2021. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
48%
Örülsz majd ha megéred azt az időt mert nem holnap lesz
2021. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Mire célzol?

Nem örülnék a ha megélném, hogy sehol ne lehessen benzinest vezetni.

Akkor már inkább halnak meg fiatalon.

2021. jún. 11. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!