Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Évről évre csökken a nyugati...

Évről évre csökken a nyugati országok (EU) lakóinak IQ-ja. Ez a migráció miatt vagy az eltunyuló mobilozás miatt van?

Figyelt kérdés

Itt a hazánkban egyre jobbak az életkörülmények. Az öngyílkosság is 2015-ben rekord alacsony volt. Az index is megírta. Viszont nyugaton (eu) évről évre csökken az I.Q. Milyen tényezők játszanak szerepet benne?


[link]


1 - MIGRÁCIÓ: Alacsony képzettségű, alacsonyabb kompetenciával, értelemmel rendelkező válogatatlan lakosság beengedése és keverése a nemzetiekkel


2 - HEDONISTA: Tv előtt üldögélő, mobilon pötyögős, unalomból soppingoló életmód meghozta a gyülölcsét?



2021. máj. 11. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem a liberalizmus hibája.


Annyira eltúlozták és ráerőszakolják az emberekre ezt a trendet, hogy legyél elfogadó, mert ha nem vagy elfogadó mindennel, akkor le leszel nácizva... stb.


Mert ha te egy ajtó félfába vagy szerelmes és még hozzá is mész, az tényleg kujva természetes és el kell fogadni. Hát agyfszt kapok. Ez csak egy példa akart lenni.


És amúgy amilyen teremtményeket szült a liberalizmus a XXI. században? Pl. Draq queen, akik között sok a pedofil. De azért az óvodákban a szülők vigan nevetve ott vannak azon a gyerekeknek rendezett rendezvényeken és lökik oda a gyerekeiket, hogy nézd milyen szépen rázza kisfiam a sejhaját a bácsi, neked csinálja kisfiam, csináld utána te is. Legyél te is draq queen kisfiam. Mert nyugaton ez van sajnos.


Talán azt akarják ezzel is elérni, hogy minél elfajzottabbak legyünk és egy egészen torz társadalom vsn születöben, ami azt hiszem a következő 15 évben fog majd meglátszodni csak igazán, hogy a genderizmussal nyugaton milyen selejtes embereket teremtettek, akik sorban lesznek majd a 20-as éveik elején maj gyöngyik.

2022. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
69%
#31, éééés ennek mi köze az IQ-hoz?
2022. jún. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem van köze, mert egy normális férfinak született ember nem öltözik be nőnek és mondjuk nem tombol az óvodában gyerekek előtt. Nézz videókat a témában. Meglátod, hogy sok köze van az IQ-hoz.
2022. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
56%

"Nézz videókat a témában. Meglátod, hogy sok köze van az IQ-hoz."


Néztem, meg olvastam is sok mindent, semmi köze az iq-hoz.

2022. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
15%
Akkor neked nem stimmel valami sz iq-dal. :D
2022. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
61%
orban a hibas
2022. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
35%
#35, megmérték, elég jó lett, szerintem nem az én oldalamon van a probléma :).
2022. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem gyagyások gyülekezete vagytok.:D :D :D
2022. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
43%
orban tehet rola
2022. jún. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
20%
Magyarországon meg emelkedik az íkú. A hulladékabbja disszidál kifelé.
2022. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!