Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Arról mi a véleményetek hogy...

Arról mi a véleményetek hogy Hitler nagyvonalúan odaadott az oroszoknak olyan területeket aminek már megvolt haditerve az asztalán hogy hogyan foglalja el hadsereggel?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Az olaj miatt csinálta.


Először Moszkvát akarta megszállni, de amikor Románia hirtelen átállt a Szövetségesek oldalára, nem volt több olaja a ploiesti olajkutakból, ezért délkelet felé vette az irányt a bakui olajkutakhoz Azerbajdzsánban, ezért váltott Moszkva helyett Sztálingrádra.

2021. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

# 1:


Románia átállásakor már rég a szovjetek voltak offenzívában. A sztálingrádi csata 42-43 fordulóján zajlott, a románok 44-ben álltak át.

2021. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én magára gesztussal gondolok milyen már ez hogy oda adok olyasmit nagyvonalúan hogy a másik örüljön aminek már megvan a terve hogy hogy veszem el tőle erőszakkal
2021. máj. 23. 11:20
 4/17 anonim ***** válasza:
Molotov ribbentropp paktum. A balkán lehet a németeké a baltikum meg az oroszoké
2021. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen és már megvolt a barbarosa terv
2021. máj. 23. 14:28
 6/17 anonim ***** válasza:

Atyaúristen...ez a kérdés meg ezek a válaszok...


Kellene egy korhatár meg iskolai végzettség. Igaz ki lehet játszani de kérdésnél, válasznál kiderülne és aki nem illetékes azt ki lehetne tenni mert ÍGY komolytalan az egész...

2021. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A tiednel minden hozzászólás komolyabb volt
2021. máj. 23. 16:47
 8/17 anonim ***** válasza:

Én önmagamat elég intelligensnek tartom (mások is) és megpróbálnék konkrétan a kérdésre válaszolni de egyszerűen nem értem...


Hitler odaadott az oroszoknak olyan területeket amiknek már megvolt a haditerve az asztalán, hogy hogyan foglalja el a hadseregével.


Nem értem.


Biztos bennem van a hiba hiszen érkeztek válaszok de...azokat sem értem.


Én vagyok a hibás!

2021. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Lehet nem csak neked kéne magadat inteligensnek tartanod hanem azoknak is akik elolvassák amiket irsz
2021. máj. 23. 16:56
 10/17 anonim ***** válasza:
És mások értik a kérdést meg a válaszokat hiszen az első választ is díjazták meg a másodikat is (0%-al illetve 100%-al), a négyes már nem kapott értékelést...aztán meg jövök én az értetlenkedéseimmel.
2021. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!