Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A palesztinok tényleg ennyire...

A palesztinok tényleg ennyire meg akarják gyilkolni az izraelieket?

Figyelt kérdés

A videoban azt kérdezik a riporterek a palesztinoktól, hogy mi lesz akkor, ha a palesztinok győznek és megdöntik Izrael államot. Egy részük azt mondja, hogy ki kell őket űzni az országból, de a többség azt mondja, hogy le kell gyilkolni őket.

https://www.youtube.com/watch?v=dmBLJD7mfZ4&t=312s


Angolul ilyent sajnos nem találtam, mert szokás szerint ilyen tartalmakat csak arabul hoznak nyilvánosságra.

Viszont van egy "gázai humor " video, ami azt mutatja, hogy a palesztinok hogy foglalják el Jeruzsálemet. A hamasz és az izraeli katonák bemutatása hmmm..... nem igazán hajaz a valóságra.



2021. máj. 30. 19:36
1 2 3
 21/30 Alex Fly ***** válasza:
@20: gondolkozz! Ha Izrael ki akarná irtani a "palesztínokat", akkor kb. 20 perc múlva Gáza sem lenne, nemhogy lakói. És gondolom ezért l ad tja el őket ingyen közművekkel, mert annyira meg akarja hyilkolni mindet...
2021. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ha 20 perc alatt meggyilkolna 2 millió embert az azért mindenkinek feltünne. Nem tudná behazudni hogy védekezésből ölt meg 2 millió fegyvertelen palesztint, ezért lassan teszi. Néhány évente lebombázza Gázát közben megöl néhány száz vagy ezer embert lerombol többezer lakóházat, infrastruktúrát.
2021. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

22

Megköszönnék a nyugati országok ha végre megoldanák ezt a "problémát". De még a muszlim országok többsége is kiállna Izrael mellett.

2021. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Tehát szerint két millió palesztin megölése lenne a megoldás? Na ezért mondom hogy a cionista zsidók semmiben nem különböznek a náciktól, sőt még rosszabbak is.
2021. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

24

Ki a fene mondta, hogy Izrael meg akarja gyilkolni a palesztinokat? TE MONDTAD. Ne add ezt más szájába.

2021. máj. 31. 14:44
 26/30 anonim ***** válasza:

24

Igen ezt mondom. Nem vagyok cionista zsidó, keresztény vagyok. Akik gázában élnek azok terroristák vagy pedig potenciális terroristák. Aki ott él az nem tudna békében élni sehol.

2021. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Maguk az izraeli zsidók mondják hogy meg kellene gyilkolni

a palesztinokat. Belinkeltem egy videót. Izrael pedig ezt is teszi már több mint 70 éve. A 22-es pedig azt írta szerinte megköszönné a világ ha Izrael kiirtaná a palesztinokat.

2021. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"Igen ezt mondom. Nem vagyok cionista zsidó, keresztény vagyok. Akik gázában élnek azok terroristák vagy pedig potenciális terroristák. Aki ott él az nem tudna békében élni sehol."


Lehet hogy keresztény vagy de hogy közöd nincs Jézushoz az egészbiztos. A 23-as válaszodban azt írtad a világ megköszönné ha Izrael kiirtaná a palesztinokat. Meg mi az hogy akik gázában élnek azok terroristák vagy pedig potenciális terroristák? Két millió ember él bezárva. A Gázai övezet egy koncentrációs tárbornak felel meg. Ez olyan mintha a gettó zárt zsidókat neveznétek terroristának. Egyébként Izrael csak azért tudja tömegesen gyilkolni a palesztinokat mert a keresztény világ ezt jóváhagyta.

2021. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

27

Itt nem a paszternákokról volt szó hanem a gázai terroristákról. A kettő nem ugyanaz. A kitalált paszternák nemzettel nincs annyi gond élnek a kitalált palesztánban és senkit nem érdekelnek.

2021. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Fogalmatok sincs semmiről.


A zsidók odamentek területet foglalni, aztán szép lassan elszaporodtak.


Az egész közel kelet gyűlöli a zsidó izraelt.


A palesztinok meg csak azért híresek mert most épp ott terjeszkedik a zsidóság.



[link]

2021. jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!