Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek a pentagon ufo...

Szerintetek a pentagon ufo vizsgálata politikai ügy vagy valóban lehet valami a jelenségek mögött?gondolok itt akár Kínara Oroszországra vagy valami teljesen idegen dologra?

Figyelt kérdés

Katonai radar felvételek videók és szemtanúk is látták valamit ami manőverezve és gyorsan mozgott


Eddig mindenki köztük enis csak nevettem a dolgon de most hogy a pentagon is elismerte hogy tényleg vannak ilyen dolgok érdekes ez az egész.

Persze lehet Kína vagy Oroszország szuperalcazott kemfelderito gépei.

De mi van ha mégse ?



2021. jún. 4. 12:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Az űrlények már túristaként látogatnak minket, mert nem hiszik el, hogy van ilyen hülye faj, ami elpusztítja a saját életterét... 😃

Be vagyunk kamerázva, és vetítenek, mint nálunk a Való Világ

2021. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Ezek az amcsi ufók olyanok mint az amcsi holdraszállás. Halywood-ban sok minden megoldható.

(Amíg van olyan hülye, aki bekajolja!)

2021. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

2. Nem hülyeség.Léteznek ezek a dolgok.Az,hogy idegen eredetű -e vagy katonai technika azt nem tudom,de,hogy van ilyen az tuti.

Repülni képes,de a hangja mégis egyenlő a nullával.

2021. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Az kizárt, hogy Kína vagy Oroszország ilyen technológiákkal rendelkezne.

Lehetséges magyarázatok: (valószínűség csökkenő sorrendjében)

1) Valami természeti jelenség, amit nem értünk (villámot is elég sokára értettük meg, addig gyakran isteni beavatkozásnak gondolták)

2) Valami szondafélék. Akár egy ismeretlen fajtól (akik már lehet, hogy nem is élnek!)

3) Idegen űrhajók legénységgel.

4) Jövőből hátraküldött emberi szondák (esetleg űrhajók).


Amíg a 2-4-re nincs valami bizonyíték, vagy valami erős jel (eddig semmi), addig én az 1-est fogadom el.

2021. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
4.Az 1-est ki lehet zárni 1000%-ig biztosra mondom.
2021. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Sztem egyes polipfajok a mélytengerekben értelmessé fejlődtek, technikai civilizációt hoztak létre, és ők barkácsolják ezeket a masinákat.

1000000% biztos hogy ez a tuti megoldás, vagy esetleg még az is lehet, hogy nem.

2021. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
6. El lehet ezt viccelni,de attól még van ilyen.
2021. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Valami csontot kellett dobni a hülye kutyáknak, hogy ne mindig csak a Covid meg a négerek miatt tüntikézzenek.
2021. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ne feledjük nem új észlelések 80 től napjainkig vizsgálódnak nyilván 90 százaléka ezeknek a dolgoknak megmagyarázható de van az 10 százalék ami nem

Nyilván ez nem bizonyítek az értelmes idegen életre de elgondolkodtató.


Azok az emberek akik nemtudnak elvontan gondolkodni úgyse fogják fel ennek a jelentőségét

Ne feledjük tudományosan az idegen elet szinte biztosan létezik az univerzumban.(mégha ide nem is jöttek)


Ellentétben az istenek szellemek nagylab démonok stb kitaláció

2021. jún. 4. 13:40
 10/22 anonim ***** válasza:
9. Isten léte és az ufok léte nem zárja ki egymást.Nem értem miért hiszik ezt sokan.
2021. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!