Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy George Floyd gyilkosa 22 évet kapott?

Figyelt kérdés
Mindezt úgy, hogy egy olyan bűnözőről beszélünk aki erőszakos bűncselekményeket követett el a múltban is többször, a családja több millió indokolatlan dolláros kártérítést kapott, és még a Fehérházba is meginvitálták őket? Mindezt úgy hogy mikor meghalt már túladagolta magának a gyógyszerét/drogot és alapból ebbe is meghalt volna?

2021. jún. 26. 00:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
71%
Látod, mégsem bocsátották el. Pont itt van a gond. Éppen ezért ez nem csak George Floydról szólt, hanem rengeteg szőnyeg alá söpört disznóságról. Országos szintű felháborodás pont azért lett belőle, mert rengeteg ember találta meg ebben az esetben a saját életét, rengeteg ember élt át rendőri visszaéléseket, és ehhez nem kell feketének lenni. Ez ott a hétköznapi valóság része. Azt elhiszem, hogy a jobboldali médiából nem hallottad, hogy már kétszer is kapott hivatalos megrovást a testülettől. Semmi keresnivalója egy ilyen alaknak a rendőrségnél, mégis ott volt, sorra követte el a visszaéléseit, és pechére az egyiket filmre vették.
2021. jún. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%

Huszonkét év egy rendes emberért is sok lenne, szerintem sok rendőr más munkát keres majd magának a jövőben az USA-ban.

Nekem eszem ágában sem lenne fikarcnyit is tenni az ilyen drabális vadállat négerekkel szemben, ha ütne egy anyókát, vagy bárkit, gyorsan elpályáznék onnan, védje meg mindenki magát, ha tudja.

A rendőrök amúgy sem védenek meg senkit, csak esetleg utólag elkapnak pár bűnözőt, akik aztán néhány óra múlva megint az utcán garázdálkodnak, még szerencséjük, hogy mindenki tarthat lőfegyvert, ha van esze, aztán azzal szétlőheti az ilyen alakok fejét, ha öt méterre megközelíti.

Nálam itthon is van boxer és meg tudom magam védeni, de inkább nagy ívben elkerülöm a szlamos környékeket.

2021. jún. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
#12 Pontosan ezen a véleményen vagyok én is, sajnos manapság magadat kell megvédeni, mert még ha odamennél segíteni valakinek megkockáztatod hogy előránt egy kést, és megszúrkál.
2021. jún. 26. 03:03
 14/26 Sindelar ***** válasza:
83%

"még szerencséjük, hogy mindenki tarthat lőfegyvert"


Aha, marha "jó", hogy bármelyik őrült lövöldözhet az utcán, intézményekben... -.- A fegyvertartás liberalizálása a legnagyobb baromságok közé tartozik.

2021. jún. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
58%

A patológiai jelentésben is benne volt, hogy a drogtúladagolásba halt bele. A testkamera felvételen pedig már a leteperés előtt mondta hogy nem kap levegőt. Érdekes módon a mellette levő 3 -szontén fekete- utas, akik nem ellenkeztek a letartóztatóknak, túlélték egy karcolás nélkül.


Nyilván nem segített hogy a nyakán térdelt, de a palihoz képest Floyd egy izomkolosszus. Rengeteg rendőrt megölnek az ilyenek az usaban, nem csoda ha be volt sz.rva.


Szerintem túl sokat kapott, nem 22 járt volna érte.

2021. jún. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
63%
Az eset nagy tanulsága hogy ezek után csak az idióták maradnak az amerikai rendőrségnél. Harcoljál úgy az automata fegyverekkel rohangáló utcai bandák ellen hogy elég egy rossz mozdulat és az egész életedet gallyra vágják és megsemmisít a média.
2021. jún. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
63%
#5 nem volt túlzás a tarkón való térdelés. Floyd egy kétméteres izomkolosszus volt. Kollegámmal volt hogy egy 45 kilós bedrogozott nőt kellett letartóztatnunk. Hiába van bennem is 100 kiló 4 en kellettünk hozzá hogy megfékezzük. A drog hihetetlen fizikai erőt tud adni.
2021. jún. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
26%
Lehetne 25 vagy 30, a kerekség kedvéért
2021. jún. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
40%
A hős rendőr a fehérellenes rasszizmus ártatlan áldozata. A bűnöző george floyd gyilkosa a drog, amit beszedett.
2021. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%
Csak hogy kontextusba helyezzük: a norvég tömeggyilkos Breivik, aki előre eltervelten 77 embert gyilkolt meg, 21 évet kapott. Szóval szerintem annyira fosnak a BLM-től és a felkelésektől, hogy feláldozták érte ezt az embert. Szerintem is bűnös, de 10-12 évnél többet ezért nem kellett volna kapnia.
2021. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!