Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Finnország, Izland, és a...

Finnország, Izland, és a Balti országok miért nem tartoznak Skandináviához? Ezeken a helyeken még csak nem is vikingek éltek?

Figyelt kérdés

Oké Hollandiát azért nem írom ide mert ez megint más tészta. Lényeg, hogy én azt hallottam pl a Finnekről, hogy ők egyáltalán nem viking leszármazottak. Hanem életben maradt egyenlőre ártalmatlan nácik akik imádták/Ják Adolfot. És az akkori nácik oda menekűltek és valamelyest az emberek fele ott már az ők leszármazottai. Elvileg lenézik még a vikingeket/skandikat is. Sokkal több a veszélyes hely ott. És eléggé gyökerek, lekezelőek. Ismerek is olyan embert aki Finn származású legalább félig. És ő is volt már börtönbe. De azok a Német származású emberek akiket ismerek, a Németek is ugyanilyen. És egy közös van bennük beképzeltek velünk szemben. A skandik sem olyan befogadoak de elvileg egy fokkal jobbak. Bár ránk ők is úgy gondolnak, hogy a "csicska magyarok" Ismerek Orosz, Olasz embereket is, rájuk hiába mondják azt, hogy bunkó, koszos népség ők jó arcok.


A többi országnak is ilyenkor ragyogó története van?



2021. jún. 29. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért mert nem Skandináviában vannak??

Mi köze a történelemnek ahhoz, hogy melyik ország van a Skandináv félszigeten??

Már megint kezded a csak xxx népek a szépek és jók, yyy népek semmire se jók és nincs kultúrájuk, stb. kérdéseidet? Neked ennyire nincs semmi dolgod? Vagy szimplán csak mazochista vagy és imádod amikor mindenki kinevet meg leírja, hogy mennyire műveletlen vagy?

2021. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki esetleg nem ismeri a kérdezőt, az itt olvasgathat hasonlóan színvonalas kérdéseiből - ha nincs jobb dolga:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudoman..

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudoman..

Annak ajánlom bármit is reagálni a "színvonalas" kérdéseire, akinek nagyon van ideje unatkozó általános iskolással "beszélgetni".

2021. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még ez az első ilyen jellegű kérdésem. Egyébként meg nem vagyok rasszista csak azt a történetet meséltek nekem azt is meséltek, hogy nem a németek hanem ők hozzák vissza Hitlert. Mármint csak úgy virtuálisan. De a vezetőjük is olyan lesz. Csak mások lesznek az eszméi nem feltétlen biztos, hogy ugyanúgy a zsidókat irtják. A többit azt meg sajnos saját tapasztalatból írom. Tényleg ismerek elég sok olyan embert aki nem vagy nem teljesen magyar származású Finnt csak egyet Németet legalább 4-et. De mindegyik egy beképzelt, lekezelő, balhés tuskó! Persze biztos vannak normálisak is. De haverom dolgozot Németbe és ő is azt mondja, hogy ilyenek. Elvileg az Olaszok és a Lengyelek a jó fejek.
2021. jún. 29. 20:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a kérdező nem én vagyok. Talán a haverjaim dumája miatt most én is hülyének vagyok nézve de én tényleg ahlottam,tapasztaltam dolgokat . És én előitéletesebb vagyok, de én legalább tapasztalatból. Na meg agresszívabb is, mivel ha náciFinn gyerek ki jön a bőrtönből akkor nagyon megfogom verni. Mivel összetőrte a 100k forintos biciklimet!
2021. jún. 29. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Jólvan, látom, hogy troll vagy:DD kiváncsi vagyok, hogy mi lesz a következő hülye kérdésed:D
2021. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A finnek egyáltalán nem nácik. Az oroszokkal való viszájuk miatt nem álltak a szövetségesek oldalára, nem azért, mert imádnák a nácikat. A finnek általában csendes, zárkózott, de belül érzelmes emberek. Az tény, hogy hidegek, de őszinték is. Egyenesek. A világ legjobb oktatási rendszere van náluk és jólléti országban élnek. Elég fejlettek. Nem tudom hogy lehet egy egész népet megítélni egy olyan ember alapján, aki mégcsak nem is igazán finn.


Nem rokonaik a dánoknak, svédeknek.


Németekkel nincs tapasztalatom.

2021. jún. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!