Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire veszélyes az élet...

Mennyire veszélyes az élet nyugaton érdemes egyáltalán még kiköltözni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Pont annyira mint itt.
2021. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak rossz környékek, és elég biztonságosak is. Nekem volt ismerősöm, aki közbiztonság miatt költözött haza Angliából.
2021. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Országonként és országrészenként is változó. Mindenhol lehet találni teljesen biztonságos és veszélyes környékeket egyaránt.

Én Svájcban járok a legtöbbet a francia részén a Genfi-tónál, az egy teljesen biztonságos környék.

2021. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Bécsben pl. egy magyar kitelepülőnek a Favoriten az elérhető és megfizethető cél, ahol (ott élő magyarok mondták) heti rendszerességgel lövöldöznek a migránsok. Mivel csak egymásra így nincs belőle nagy balhé...
2021. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
40%

Európában Magyarországon az egyik legmagasabb a gyilkosságok aránya.


[link]

2021. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

5ös, ahogy Churchill mondta, azt a statisztikát hisszük el amit magunk hamisítunk.


Kérdező, én Angliában járok egyetemre, egy Debrecen méretű városban. Az angol lakótársaim mondták hogy sötétedés után egyedül ne menjek sehova, és ha éjszaka kopognak, ne nyissak ajtót.


Budapesten nőttem fel, ilyen problémám sose volt.

2021. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Én Cambridge-ben élek, és nem túl jó a közbiztonság.
2021. júl. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Alain Delon ***** válasza:
55%
Én ismerek "nyugaton" élőket. Nem hallottam róla, hogy valami veszély lenne. Az egyik nemrég talált egy új munkát. Magyarba átszámolva 1,2 milliót keres.
2021. júl. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 fodorg01 válasza:
79%

4es: ez többszörösen hamis állítás. Egy magyar kitelepülönek nem csak Favoriten a megfizethetö, egyrészt, mert azért olyan nagy különbségek albérletárakban nincsenek, másrészt mert nem csak szükös anyagi helyzetben lévök települnek ki.

És persze az is hülyeség, hogy a "migránsok" heti rendszerességgel lövöldöznének :D.

(Igen, rengeteg elsö, második, harmadik, stb. generációs bevándorló él Favoritenben, pl. török vendégmunkások és leszármazottaik, a délszláv háború menekültjei, stb. Gondolom rájuk vonatkozott a migránsozás. Holott ez a kifejezés leginkább a frissen kitelepültekre, pl. a szóban forgó magyarokra passzolna a leginkább. :D )

2021. júl. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Mekkora baromság ez már, miért lenne veszélyes? :)

Ne a tévéhíradónak higgy :)

2021. júl. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!