Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az amerikaiak miért amerika...

Az amerikaiak miért amerika mániások?

Figyelt kérdés
Minden orszàg népe általában szereti az országát de az amcsik valami usa mániások. Filmekben amerika egy isten. Rengetegen vesznek usa színeiben pompázó ruhákat. Ezek csak példák . Én nem istenítenék egy országot sem . Főleg nem usát.

2021. júl. 4. 08:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#10 Nézd meg Észtországot. 1990 előtti történelmük sokkan sanyarúbb volt a mienknél, most mégis hogy feltörtek.


A Rendszerváltáskor mi is leszámolhattunk volna a történelemből származó negatívitásunkkal, és új, modern, amerikaias alapokra helyezhettük volna magunkat, mégsem tettük.

2021. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

" itt bezzeg az teljesen jó, hogy mindenki már 30 éves korára megkeseredett mindenkit is utáló, bunkó valaki. "


Nem kell ehhez 30 -nak lenni. Én már húsz évesen ezt éreztem. Saját magamat szégyenítem le ,de ez van. Van benne valami amit mondasz csak ezért írtam.


Na mondok még egy furcsa dolgot az amcsikról. Vannak bizonyos weboldalak ahol férfiak és nők mutogatják kamerán keresztül a testüket és azt figyeltem meg,hogy valami amerikai mindig van a háttérben pl.USA zászlója,Donald Trump bábuja,politikai USA dolgok. Na ha ezek az amcsik nem tolják túlságosan azt,hogy amerikai vagyok akkor megeszem a kalapom. Már a kamerás weboldalakon is jelen van sajnos az,hogy amcsi vagyok naaaaaa.

2021. júl. 4. 09:53
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Akkor leszámolást talán azzal kéne, hogy nem más sikeresebb országokhoz hasonlítgatjk magunkat!... nem?? Mire jó az ilyesmi, hogy elvegyük a hitet az emberektől, hogy ehh már megint a másiknak jobb, hagyjzk is, úgysem sikerül?
2021. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

meg sem említettem még az Usa zászlós bikiniket,macikat,kalapokat,alsónadrágokat,vibrátorokat stb....

De most az usa zászlós bikini nagyon megy kint. Mindent megvesznek amin USA zászló van.

2021. júl. 4. 10:02
 15/17 anonim ***** válasza:
85%
Téged meg arra neveltek, hogy dobd el a saját kultúrádat és nemzetiségedet, hogy annál könnyebb legyen uralkodni rajtad és megszerezni a téged is megillető nemzeti erőforrásokat. (természeti kincsek, ivóvíz stb...)
2021. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%

Ezzel nincs baj. Az amerikaiak patriotak, ilyen nevelest kaptak.

Magyarorszagon meg ha patriota vagy akkor kinevetnek. Sokan meg szidjak az orszagok hogy hat nem lehet megelni, mashol biztos jobb.

Amerikaban is vannak nehezsegek, megsem szidjak az orszagukat az amerikaik, pedig vannak nagyon szegeny emberek USAban is.

2021. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert az amerikaiak mindig is egy egoista, undorító, és patkány egy nemzet voltak, jómodjukban azt se tudják hogy mit csináljanak a két világháborúba is csak azért száltak be hogy szórakozzanak.
2021. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!