Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a brüsszeli...

Mi a véleményetek a brüsszeli vízfejek legújabb elképzeléséről? Akácfa kivágatás ötlete után most valami más...

2021. júl. 5. 10:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

te belinkeltél egy hazug demagóg kormánypárti csatornát????? :))))

Tényleg ebből tájékozódsz?

2021. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen jogos, egyetlen állatot sem lenne szabad ilen körülmények közt tartani.

Vagy neked tetszene, ha egy 1x1 méteres ketrecben kellene leélni az életedet?

Ez a tartási mód erösen kimeríti az állatkínzás fogalmát.

2021. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Ez már máskor is tervben volt. Nem újdonság.


Támogatom

2021. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Hiánycikk lenne a tojás, és az Eu-n kívülről lenne importálva ahol még kevésbé van szabályozva a tartás mint jelenleg az Eu-n belül.
2021. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Andizsuzsi ***** válasza:
56%
Ki akarta kivágatni az akácfákat?
2021. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Időt kell adni a ketrec kivezetésére, de hosszútávon fontos lépés az állatvédelemben. Már régóta nem vásárlok én se tojást ketreces tartásból, mert nem tartom etikusnak.
2021. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Az én lakásom és az én méretem egy hasonló arány, mint ez a tyúkketrec-tyúk arány, és tök jól elvagyok itt. Vicces, hogy a tyúkok fontosabbak mint az emberek, szerintem sok embernek rosszabb sora van, mint ezeknek a tyúkoknak lesz.

Meg ilyen változtatásokat hosszú távon kell bevezetni mint a Co2 kibocsátás csökkentését, azt sem lehet egyik napról a másikra, itt is hosszú átmeneti időt kéne adni.

2021. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy nagyon szerteágazó probléma, hasonlóan másokhoz (pl. benzines vagy elektromos autó). Az utca embere nemigen tud tárgyilagos véleményt alkotni (meg talán nem is lehet). Egyetlen szempont van, amit komolyan kell ill. lehet vizsgálni ilyenkor: cui prodest ? Azaz kinek áll érdekében egy ilyen változtatás, mert hogy valami ipari lobby van mögötte, az tuti.
2021. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

Ez már volt máskor is.

Akkor is ekkora "ellenállás" volt. Ennek több éve. Ennyi idő alatt ki lehetett gazdálkodni a ketrecek kiváltásának költségeit.


Egyetértek vele.

2021. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#


Szintén a brsszeli vízfejek.


Már meghozták a határozatot. Utána kellett felhomályosítani őket arról, hogy az akácfa őshonos erdőkön kívül nélkülözhetetlen fafaj.

2021. júl. 5. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!