Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Brigitte Bardot szerint...

Brigitte Bardot szerint „Franciaországot kasztrált besz*riak bandája kormányozza”. Igaza lehet?

Figyelt kérdés

"Én, Franciaország egyik szimbóluma, alig ismerem fel a hazámat, amelybe egy idegen (külföldi) gazember (csibész) nyomult be, aki az autentikus franciákat fenyegeti. Franciaországnak egy jelentős része már nem a franciákhoz tartozik. Undorító lett."


"Franciaországot ma gyávák kormányozzák, akiknek nincs vér a pucájukban, papucshősök, gyáva nyuszik és kasztrált beszariak kormánya."


Fogalmazott Brigitte Bardot. Vajon igaza lehet? [link]



2021. júl. 25. 15:26
A kérdező szavazást indított:
Teljesen egyetértek a szavaival
Habár igaza van, de enyhébb szavakkal kellene elmondania
Nincs igaza. Megöregedett már
Lehet
69 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
20%
Nem ő az első, akinek vénségére elmegy az esze...
2021. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
37%
Nincs igaza + ne olvass annyi PS-t, csak felidegesited magad.
2021. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
69%

Igaza van neki.

De, ezt eddig is tudtuk.


Ideje lenne a liberális demokratákat felelősségre vonni a tetteik miatt.

2021. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%

Franciaország: évekig tartó rendkívüli állapot; állandó terrorfenyegetettség; muszlimok beözönlése; feketék beözönlése a volt gyarmatokról; a Charlie Hebdo szerkesztőinek lemészárlása; zsinagógák és zsidók elleni fokozódó erőszak; tanár lefejezése; idős nő lefejezése a templom előtt; katolikus pap torkának elvágása; stb.

2020. Szilveszterén 861(!) autót gyújtottak fel a migránsok, de Macronék örvendeznek, mert az elmúlt 5 évben így is ez volt a legalacsonyabb szám.

[link]

Ezek itt francia korosztályos válogatottak:

[link]

[link]

Nem, nem Nigéria és nem is Kenya, hanem Franciaország. A sötét jövő...

2021. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%

4-es, itt még legalább van 3 fehér bőrű. Én emlékszem olyan Franciaország válogatott meccsre, ahol az összes francia focista fekete bőrű volt.

A párizsi metrón már az 1990-es évek első felében turistaként másfélszer annyi fekete bőrűt láttunk, mint fehér bőrűt.

Még jó régen olvastam, hogy Franciaországban a harmadik legnagyobb létszámú vallás az iszlám.

2021. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 molnarmarcell21 ***** válasza:
40%
Imádom, hogy a franciákat féltik, közben itthon magasabb a gyilkosságok aránya és jóval alacsonyabb az életszínvonal, de jaj szegény franciák :D
2021. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem téved nagyon.
2021. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
61%
Hanyatlik a nyugat!!! Szerintünk már több évtizede legalább. Nembaj, őket nem zavarjuk.
2021. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
38%

Ja, prostrisrácok, oké akkor megnyugodtam. kíváncsi lennék mi volt az eredeti nyilatkozat amit BB mondott. Már ha mondott valamit. És ha igen, milyen kontextusban mondta.

Prostrisrácok, origó, 888 meg a többi szemét azt se tudja mit hazudjon össze tényként eladva. Remélem arra vigyáznak hogy nem egy tegnapelőtti Elvis-interjút közölnek majd le amiben az 1977-ben elhunyt előadóművész a nyugat hanyatlását ecseteli...

2021. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
35%

Ezek az újságok nem hitelesek. A magyar adófizetők pénzéből a csillagokat lehazudják az égből is. Először is ennek a megtapasztalásához amit én teszteltem és garantálok neked az egyik lehetőség Vágó István bekövetése s Facebookon. Ezek folyamatosan kiforgatnak mindent az adófizetői forintodból hazudnak az arcodba. Mindig beleállnak ezek a mocskok az ellenzékbe, és akkor Vágó mindent megmutat, újságcikkeket, bizonyítékokat.


Ezek nem újságírók, hanem prostituáltak. Az újságíróknak régen még volt etikájuk és lelkiismeretük, de a pénz mindent felülír.

2021. júl. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!