Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmenekülnél az országból, ha...

Elmenekülnél az országból, ha bevezetnék hogy aki xx éves kortól még mindig egyedülálló legény azt kasztráltatni kellene?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
xx év? Nem tudom mire gondolsz. A vallásban inkább cölibátus volt jellemző. Hogy ilyen eszme legyen, hogy bűn egyedül lenni, az maximum Barney Stinson kódexében található.
2012. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát én arra gondoltam, hogy a korunk fiatal lányai az általuk életképtelennek vélt hímneműeket kasztrálnák, hogy tényleg csak a vonzó erős férfiak maradjanak nemzőképesek.
2012. jún. 2. 15:05
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért kéne kasztrálni? Így is baj van a népszaporulattal. Ha nem tudja igazolni, hogy van valahol egy gyereke, akkor inkább büntetésből fizessen nőtlenségi vagy gyermektelenségi adót, ha már mindenáron büntetni akarod az egyedülálló férfiakat. Én nő vagyok, de biztos, hogy nem lennék hajlandó olyan országban élni, ahol ilyen brutalitás előfordulhat. Ez valahogy a hitleri népirtásra emlékeztet.
2012. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem menekülnék, ugyan is nő vagyok. Szerintem nem menekülne senki, mert gyorsan összeállna mindenki mindenkive.
2012. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bocs " mindenkivel" előző voltam.
2012. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sanszos.

23/L

2012. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
És ki dönti el ki a vonzó erős férfi?
2012. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezt a nők jobban el tudják dönteni.
2012. jún. 2. 15:27
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok baromságot olvastam már itt, de ez übereli mindet! Még a "támadjuk meg egyszerre az összes szomszédos országot" és a "Magyarországot el akarják foglalni (a zsidók), mert ez itt a kánaán" elméleteket is.

Szerintem pedig aki x éves koráig még nem nyert maratont, annak vágjuk le a lábát, és aki x éves koráig nem végzett egyetemet, annak sebészileg távolítsuk el az agyát. Továbbá akinek nincs Internetkapcsolata, annak verjük ki a fogait, és akinek nincs biciklije, annak legyen kötelező kopaszra borotválnia a fejét.

De ha már így belejöttem: akinek nincs háziállata, azt fessük zöldre, és aki nem tud elég gyorsan gépelni, annak tiltsuk meg a fogmosást.


A kérdésre a válaszom, hogy ne legyen egészen off: IGEN, elmenekülnék. Nem azért, mert nincs barátnőm éppen, hanem mert nem akarok olyan országban élni, ahol ilyen törvényt keresztül lehet vinni.

2012. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem menekülnék.Van a világon sörétes puska is.
2012. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!