Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elképzelhető a közeljövőben...

Elképzelhető a közeljövőben egy, a H1N1 pánikkeltés utáni felelősségre vonási hullám a Covid esetében is, vagy ez már túlment azon a határon, hogy egyéni felelősöket lehessen keresni a tömeghisztéria keltéséért, és az okozott károkért?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha valakivel vitába kerülök, egyszerüen lehülyéz. De normális érveket nem tud felhozni csak ami a médiából jön. De ha megkérdezed miért ne menj 20-óra után az utcára, csak néz.
2021. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Pont ez tűnt fel nekem is, főleg az elmúlt napokban. Egybites, demagóg, leépült reakciók elvileg tanult emberektől is. Vagyis mostanában inkább főleg tőlük. Pl debil, értelmetlen, hülye analógiák közlekedési lámpákról, biztonsgi övről, meg hasonló leépült, gyermeteg ostobaságok. A tanulatlanok meg mindent nyelnek bőnyállal, ami a médiából jön, de ez azért annyira nem meglepő. Az utolsó előtti válaszban amúgy szintén nagyon sok igazság van.
2021. nov. 23. 23:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg mi vagyunk hülyék? 🙂 Már ez is eszembe jut néha.
2021. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Bennem nem merült fel így ez a gondolat, és szerintem a későbbiekben sem fog, de értem a dilemmád.
2021. nov. 23. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!