Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A tudósok letudják az olyan...

A tudósok letudják az olyan eseteket mint a zimbawbei annyival, hogy tömeghisztéria?

Figyelt kérdés

[link]


1994-ben egy zimbabwei iskola 100 tanulója látott földönkívüli lényeket, mind ugyanazt mondta róluk, mind ugyanúgy rajzolta le őket. Azelőtt nem hallottam sem UFO-ról sem földönkívüliekről.


A tudomány ez alapján minden olyan esetet amely során több ember látja ugyanazt (UFOt) úgy fogja kezelni mint tömeghisztéria?


2021. jan. 23. 11:59
 1/8 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Nem ártana, ha egymástól független, egymással nem kommunikáló csoportok látnák, esetleg rögzítenék ugyanazt.
2021. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

2


Ú ez csúnya volt.


Akiben nem mozgat meg semmit egy zimbabweihez hasonlítható eset az vagy beteg vagy direkt tagad.

2021. jan. 23. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a Zimbabwei esettel, hogy ez egy csoport ember (gyerek), akik amúgy is ismerik egymást, együtt voltak egész nap... Lehet akár tömeghipnózis is. Vagy olyat láttak, amit nem kellett volna (mert titok, mert traumát okoz, akármi), aztán valaki ufólátogatással terápiázta ki belőlük.


Az egyes arra céloz, hogy hihetőbb lenne, ha mondjuk a helyi parasztok megerősítették volna, hogy ja tényleg, aznap mintha lebegett volna valami felettünk. Egy másik csoport paraszt meg elmondja, hogy láttak valamit leszállni az iskolaudvarra... Szóval ha valakik megerősítenék valahogy ennek a zárt csoportnak az élményét.


(Személyes véleményem az, hogy ott tényleg történt valami, de nem az, nem úgy, ahogy elmesélik, de persze ők ettől még hihetik azt, hogy az igazat mondják. Mert annak egyszerűen nincs értelme, hogy az ufók egy csapat gyereknek adnak át egy ilyen üzenetet.)

2021. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3


[link]


Ha ezt elolvasod, láthatod, hogy nem csak az a szűk kör látta magát a repülő csészealjat, hanem a környébeliek, sőt szomszédos országok és jelentettek egy bizonyos égi jelenséget.


Az nyilván érthető, hogy csak az iskolások látták a kiszálló lényeket, hiszen csak ők voltak a közelében. Meg tudtommal az iskola egy elszigetelt helyen volt, tehát nem a város kellős közepén.

2021. jan. 23. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Valaha én is voltam fiatal, és bohó. Vettem Ufómagazint, és el is olvastam.

Aztán rájöttem kamu az egész. Nesze semmi, fogd meg jól!

*

"Ú ez csúnya volt.

Akiben nem mozgat meg semmit egy zimbabweihez hasonlítható eset az vagy beteg vagy direkt tagad."


Szerintem Klatu libbencse nagyon is szép jármű.

11,3 gramm négy-kilences tisztaságú szkandiumot váltottam át földi pénzre, hogy elsimítsam a zimbabwei affért.

2021. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ilyenben csak az hisz, aki akar, bemeséli magának. Aki tovább gondolkozik, az rájönne, hogyha létezne egy annyival fejlettebb civilizáció, ami mindenféle gond nélkül ide tudna látogatni hozzánk, akkor mi már nem élhetnénk így itt ilyen formában, ergo le lennénk igázva.

A technológiai fejlettség hatalom, lásd: indiánok leigázása.

2021. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6


Ez szerintem nem igaz. A fejlettebb intelligencia szerintem több jóindulattal is jár. És nem akarnak leigázni már senkit, csakis a válaszokat keresik az élettel és Univerzummal kapcsolatban. Ez a leigázósdi az szerintem mindenképpen primitív viselkedésforma, ezért vagyunk mi még mindig primitív faj és lehet ezért sem akarnak velünk tárgyalni.

2021. febr. 22. 20:16
 8/8 anonim válasza:

#6-os vagyok.

Ezt az eddigi meggyőződésed mondatja veled. Gondold át, a természet ilyen. Ha nincs valamid, elveszed.

A túlzott empátia a jólét velejárója, többek között ezért is fogunk megrekedni egy adott fejlettségi szinten. Vagy már meg is rekedtünk.

2021. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!