Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az angolok miért tesznek faji...

Az angolok miért tesznek faji megkülönböztetést az európaiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Több angliai álláskereső oldalon találtam olyat, hogy megkérdezik a jelentkezőt etnikai származásáról.


Na de, a nagy-britanniai fehéreket megkülönböztetik a más fehérektől. Ezt találtam:


A fehér ezt választhatja:


1. White - Enlish/Welsh/Scottish/Northern Irish/British


2.Other White background


3.White and Asian



(Olyan választási lehetőséget nem láttam sehol, hogy európai!)


(A többieknek A-Z-ig minden. Mixed race, Caribbean, African, Asian, White and Black Caribbean, Other mix/Multiple ethnic background, Asian Chinese, Asian Bangladesh, Asian Pakistan, stb., stb.)



Mi a különbség a nagy brittanniai és más fehérek között? Kik ők? Honnét ez a felsőbbrendűség?



2021. aug. 6. 14:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Van bennük fajgyűlölet, ez tagadhatatlan. És lenézik Európát. De egy kis irigység is van bennük az EU felé. Érdekes a fajgyűlölet bennük. Az európaiakat helyezik minden más nép után. Elég érdekes, nem?
2021. aug. 16. 18:19
 12/12 anonim ***** válasza:

Az angol olyan mint egy kisgyerek. Érzelmileg fejletlen nárcisztikus nép.

Ha nem ő a legjobb valamiben vagy nem végez legelől akkor bömböl, hisztizik, szitkozódik.


Őket az angolság élteti, az az egész életük értelme, hogy ők angolok és nekik milyen jó.

Ha valaki ezt a képet össze akarja törni bennük akkor azt csúnyán megtorolják.


Gyerekes, fejletlen, ostoba buta nép.

2023. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!