Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az arabok miért nem bírnak...

Az arabok miért nem bírnak magukkal?

Figyelt kérdés
Állandóan háborúznak. Egyik évben Líbia forrong. A követekző évben Afganisztán. Aztán Irak. Utána Szíria. Aztán megint Afganisztán. Közben a palesztinok sem bírnak magukkal. Állandóan csak a terrortámadások meg a balhék feszt. Miért nem bírnak nyugton megmaradni a seggükön és felfelejteni az egész fertelmes vallásukat? Mi az oka annak, hogy a háborúk és terrortámadások 90%-a az Iszlámhoz köthető?

2021. aug. 18. 21:42
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

#9

Én úgy tudtam, ilyen volt:

[link]

2021. aug. 18. 22:23
 12/29 anonim ***** válasza:
20%
Igazából pont most lett “béke” Afganisztánban, hogy az USA elhagyta a helyet. A tálibok egy puskadörrenés nélkül elfoglalták az országot, jó nyílván a sária törvénykezés annyira nem “békés” meg “demokratikus”, de ha nekik ez kell…
2021. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Hát én azt olvastam, hogy az afgán hadsereg nem bírt velük. Akkor valami kis lövöldözés csak volt. Amúgy meg hiába nem volt erőszak, ez azért van, mert nem álltak ellen. Ha ellenállnak, akkor lett volna erőszak.
2021. aug. 18. 22:29
 14/29 anonim ***** válasza:
27%

"Én úgy tudtam, ilyen volt"

Ez 1960, a tálib uralom meg 1996-ban kezdődött. A kettő közt történt egy pár népirtás szovjet oldalról, az USA meg a szovjetek ellen felturbózta a mudzsahedin csoportokat, köztük a tálibokat. Aztán amikor VÉGRE nem gyilkolták a szovjetek az afgánokat, akkor berongyoltak az amcsik, és elkezdték ők irtani a korábban általuk pénzelt és általuk kiképzett afgánokat.

2021. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
66%

"az afgán hadsereg nem bírt velük"

Nem is akartak bírni velük. Az első lehetőségre átálltak, mivel az afgánok A TÁLIBOKKAL ÉRTENEK EGYET, NEM AZ AMERIKAIAKKAL.

2021. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
50%
Az iszlám a béke vallása, a Tálibok békések, csak a jobberek hazudják hogy a Tálibok terroristák, nem értem miért kell iszlamofóbnak lenni.
2021. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%

azért szép békés rend lehet a tálib uralom alatt, hogy nyilvánosan megkorbácsolnak ha nem mész el a napi 5 imára...

vallási diktatúra az, ami primitiv.

a nőket is visszaöltöztetik megint abba a nevetséges szellem ruhába, a férfiaknak pedig több éves katonai szolgálatot kell adniuk a területért felelős hadúrnak.

középkor.

2021. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
8%
#17 Ez egy hazugság amit a keresztények terjesztenek.
2021. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 meszike91 ***** válasza:
78%
Afganisztánban nem élnek arabok.
2021. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
78%
Mert az araboknak diktatúra kell nem pedig megosztottság. Ők nem értik, hogy miért is egyenlő ugyan az az ember pl. egy nő. Araboknál nem működik a demokrácia, ennyi.
2021. aug. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!