Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha majd egyszer kifogy az...

Ha majd egyszer kifogy az olaj az arab országokban, akkor meg tudnak majd élni, az ott lévő emberek valamiből, pl. külföldi befektetésekből? Vagy mind Európába akar majd jönni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Lsd. Dubai, nem hiszem, hogy az itthoni segélyért állnának sorba majd.😄
2021. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Dubai tudatosan készül.

Azért lett az a pálma fa sziget is.

2021. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Tudatosan készülnek arra, hogy legyen ott élet az olaj után is, befektetések, szórakoztatóipar stb Más kérdés, hogy ez elég lesz-e. A jövő leginkább attól függ, melyik ország mennyire tud bekapcsolódni a szoftveriparba és modern gyártásba, és ez ügyben egyelőre nem brillíroznak.
2021. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha meg túlságosan fejletté válna az arab turizmus, majd rendelnek valahonnan egy újabb adag járványt.
2021. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fsms ***** válasza:
54%

Vegyes a kép. Az öböl menti országok Emirátusok, Katar, Kuvait etc. nem akarnak jönni kivéve ha az éghajlat tovább romlik. Nekik van pénzük .

Jelenleg is a több ország bevételeit már nem az olaj dominálta hanem a turizmus, homokot adnak el (!) , édes vizet termelnek, pénzügyi befektetéseik vannak szerte a világban, nem lesz gondjuk.

De Szíria, onnan most is jönnek annak ellenére, hogy van olaj dögivel. Irak, Irán esetén most is jönnek, de nem olyan sokan. Itt persze lehet változás.

Nem egyszerű megjósolni.

2021. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én elvből nem utaznék egyetlen arab országba sem. De ezek szerint mások igen. Nem tudom, hogy érezheti ott jól magát egyetlen turista is. Igaz, nem jártam még egyetlen ilyen gazdag arab országban sem, de nem hangzik túl jól, hogy nagyon kell ügyelni a viselkedésedre, az öltözködésre, meg forróság is van. Ha épületen vagy járművön belül vagy, hőgutát kapsz meg leégsz a napon.
2021. aug. 23. 22:45
 7/9 A kérdező kommentje:
úgy értem, ha NEM épületen belül vagy.
2021. aug. 23. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
A világ kb felében akkora hőség van, másnak ez nem újdonság. És kb 2 milliárd muszlimnak semmi baja a muszlim szokásokkal, sőt. Otthon érik ott magukat.
2021. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
A pálmafa szigetet nem tudják megvédeni a tengertől. Legalábbis egyelőre. A kisebb leveleket már mossa el a tenger.
2021. aug. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!