Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyenek a francia börtönök?...

Milyenek a francia börtönök? Pèldául a német vagy a brit börtönökhöz képest? Milyenek a körülmènyek?

Figyelt kérdés
A magyar börtön körülményeknél azért jobbak? Nyugat-Európai mércével mérve tényleg rosszak? Melyik országban a legrosszabbak az alábbiak közül? Covid alatt romlott vagy javult a helyzet?

2021. aug. 27. 14:23
A kérdező szavazást indított:
UK
Franciaország
Németország
4 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Fontos hogy a szavazásnál és a válasz írásánál vegyétek figyelembe azt is mennyi joga van az elítélteknek pl látogatás stb...
2021. aug. 27. 14:24
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint hogy hol korlátozzák legkevèsbé az elitéltek jogait ès hol figyelnek ràjuk a legjobban!
2021. aug. 27. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod sokan lesznek, akik mind a három ország börtönét megjárták már?

Az meg szerintem nem tükrözi a valóságot, hogy a leírt szabályok milyenek, attól a gyakorlat lehet teljesen eltérő.

2021. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére még egyikben sem voltam, tehát nem tudok kritikát írni.

A szóbeszéd alapján, ami itt lesz majd böven, meg nem írok semmit, mert nem az én véleményemet, hanem másét írnám ide egyébként érdekes lenne, ha valaki beírná, hogy ö megjárta mind a 3 szállodát ... ;-)

2021. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!