Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elszomorodtok rajta ti is...

Elszomorodtok rajta ti is időnként, hogy nem amerikainak vagy legalább britnek születtetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ott sincs kolbászból a kerítés, de azért amerikainak lenni, annak van egy nagy státusza, menősége. Azon nemzet tagjaként felnőni ami az egész világnak adta a modern popkultúrát, életmódot.

2021. aug. 30. 22:01
A kérdező szavazást indított:
Elszomorodom
Nem
56 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Pont most? Mikor az USA-t a világ legidiótább politikusa vezeti, szinte polgárháborús a hangulat, és mindkettő országban sokkal jobban tombol a járvány?
2021. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%

"Azon nemzet tagjaként felnőni ami az egész világnak adta a modern popkultúrát, életmódot."


Meg az atomtámadást, hullahegyeket,megszállást, felpumpált terroristákat.

2021. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Tizenéves koromban én is így voltam vele, aztán megértettem a világot. Baromira nem akarnék mondjuk New York-ban, vagy Miami-ben fekák és latin drogkereskedők közt élni az életemet. Londonban sem tudnám elviselni a sok indiait és pakisztánit (hacsak nem az ottani felső tízezer lakta környéken élnék).
2021. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Igen, de elsősorban nem a mai Amerika tetszik, hanem a pár évtizeddel régebbi. De a mai Amerikában is szívesebben élnék, mint Magyarországon.


Így elképzelem, hogy a 70-es évek vége, 80-as évek eleje van, és a szőke feleségemmel meg a két gyerekemmel csapatok végig a 66-os úton azzal a nagy kombi, fa-díszléces autómmal.


Nyár van, és a vakációnkra elautózunk New York-ból San Diegóba, útközben megnézve mindent.

2021. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Ja, még annyit: hogy az angol popkultúrát szinte falom, ráadásul ezt itthonról is megtehetem, szóval nem hiányzik Amerika-London-Párizs... :)
2021. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
3! bámulatos, hogy képes vagy ezt leredukálni xenofóbiára meg rasszizmusra, gondolom, egy angol rasszista meg azt mondaná Magyarországra, hogy nem bírnám elviselni a sok dzsipszit meg pesti zsidót nem is beszélve a rengeteg cserediákról Afrikából és a közel-keletről. -már ha Magyarország szóba kerülne.
2021. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék a 4-eshez, a hippi-korszak Amerikájában lehúznék pár évet, persze Vietnam-ot kihagyva.
2021. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Ezek szerint nem csak nekem voltak ilyen gondolataim fiatalon. XD

Akkor még ábrándozott róla az ember 15-20 évesen, hogy milyen jó lehet amerikainak lenni, de ma már meg se fordul a fejembem. Egyáltalán nincs benne semmi menőség, meg az amerikaiak egy része amúgy is híresen buta xD. Az elnök minőségéről nem is beszélve.

2021. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2021. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Na,megint az amerikai-brit mániás kérdező!


Nem unod még?

ha annyira bejön,költözz oda!

2021. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!