Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok a "great reset"...

Mit gondoltok a "great reset" tervéről? szeretnétek ha nem lenne magántulajdonotok?

Figyelt kérdés

Az alábbi videókban részletezik, sajnos a többi párt semmilyen információt nem ad erről a globális tervről. Rengeteg hivatkozás, forrás található bennük így a hitelességük nem kérdés szerintem.


[link]


[link]



2021. szept. 27. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
In inkább a giant reset koncepcióját támogatom.
2021. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretném, de nem tudom, hogy vennék el. önként nem adom.
2021. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem tetszik. Ha nincs semmi tulajdonod akkor mindent bérbe vagy valamiért cserébe kapsz valakitől. Ez egy függési viszony amit az adó fél kihasználhat és ki is használna sőt szerintem világos, hogy ez a cél. Teljesen függeni a rendszertől ami úgy bánna velünk mint a kínaiakkal a creditrendszer.
2021. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem tetszik: miért ne lehetne tulajdonom? Emellett ez pont olyan lenne mint amilyen a kommunizmus volt itt Erdélyben: a népnek nagyjából nem volt semmije, porcióra adtak mindent, de Ceau felesége aranytálból etette a kutyáit. Nem volt egy húú, de jó élet.
2021. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem arról szól a dolog, hogy elveszik a magántulajdont, hanem mondjuk az ember beül majd egy önvezető taxiba, amit odarendelt magának, mert olcsóbb lesz, mint saját autót fenntartani. Ebben a helyzetben a legötöbb ember nem tartana autót, mert minek?
2021. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem tetszik és az sem tetszik, amerre a világ halad.

Remélem, ha megpróbálják bevezetni, az emberek összefognak végre és elzavarják a pics@ba az összes ingyenélő politikust.

2021. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hypno ***** válasza:
71%

Van magántulajdonom, és egy percig sem gondolom, hogy le kellene fosnom a bokámat, mert Klaus Martin Schwab gondol valamit a világról, és mert létrehozott egy ilyesmivel foglalkozó informális gittegyletet.


Sokkal jobban félek attól, hogy a megtakarításaimat a jelenlegi kormányunk lenullázza némi inflációval, vagy csak "kölcsönkéri" mint a manyup pénzeket.

2021. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!